Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf » Patrick Joyce (1839-1917)

Persoonlijke gegevens Patrick Joyce 

  • Hij is geboren september 1839 in County Galway, Ireland.
  • Hij is overleden op 21 juli 1917 in Independence, Buchanan County, Iowa, USA, hij was toen 77 jaar oud.
  • Hij is begraven in Saint Johns Catholic Cemetery, Independence, Buchanan County, Iowa, VS.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 juli 2020.

Gezin van Patrick Joyce

Hij is getrouwd met Mary Joyce Conley.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Winifred Mary Joyce  1879-< 1930 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Patrick Joyce?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Patrick Joyce

Patrick Joyce
1839-1917



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 juli 1917 lag tussen 9,0 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 13,5 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 6 april » De Verenigde Staten verklaren Duitsland de oorlog (zie Eerste Wereldoorlog).
    • 9 april » Canadezen veroveren Vimy Ridge tijdens een offensief bij Arras.
    • 15 april » Eerste uitgave van het tijdschrift Forbes ligt in de kiosk.
    • 9 juli » De Zweed John Zander verbetert in Stockholm het wereldrecord op de 2000 meter hardlopen. Zijn tijd is 5'31,0".
    • 7 november » Het Egyptische Expeditieleger wint de Derde Slag om Gaza.
    • 26 december » De Slag om Jeruzalem is afgelopen. De Eerste Wereldoorlog in en rond Jeruzalem is afgelopen. De Britten winnen de slag.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Joyce

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Joyce.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Joyce.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Joyce (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.R. Servaes, "Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-servaes/I7637.php : benaderd 28 december 2025), "Patrick Joyce (1839-1917)".