Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf » John Grayson Spence (1861-1923)

Persoonlijke gegevens John Grayson Spence 

  • Hij is geboren februari 1861 in Ohio.
  • Hij is overleden op 3 december 1923 in Alameda, California, Verenigde Staten, hij was toen 62 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 19 november 2014.

Gezin van John Grayson Spence

Hij is getrouwd met Emma L Smith.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Ida Douglass Spence  1888-1978 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot John Grayson Spence?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van John Grayson Spence

John Grayson Spence
1861-1923


Emma L Smith
1864-1946


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 december 1923 lag tussen 0,1 °C en 2,1 °C en was gemiddeld 1,3 °C. Er was 1,4 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 16 februari » Howard Carter opent het graf van farao Toetanchamon dat gevuld bleek met schatten.
    • 15 april » Insuline wordt voor de eerste keer algemeen beschikbaar voor lijders aan suikerziekte.
    • 4 juni » Moord op de Spaanse kardinaal Juan Soldevilla y Romero, aartsbisschop van Zaragoza.
    • 7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
    • 6 oktober » In Vught wordt de Vughtse Mixed Hockey & Cricket Club MOP opgericht.
    • 24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Spence

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Spence.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Spence.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Spence (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
A.R. Servaes, "Stamboom Servaes, Maastricht/Venlo/Straelen/Neuss/Düsseldorf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-servaes/I2563.php : benaderd 30 december 2025), "John Grayson Spence (1861-1923)".