Stamboom Schuring » Jan Hendriks Sanders (1891-> 1952)

Persoonlijke gegevens Jan Hendriks Sanders 


Gezin van Jan Hendriks Sanders

Hij is getrouwd met Hendrikje Hindriks Dijks.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1917 te Odoorn (Dr), hij was toen 25 jaar oud.Bron 3

geen kinderen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Hendriks Sanders?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Hendriks Sanders

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Hendriks Sanders

Jan Hendriks Sanders
1891-> 1952

1917

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. akte 130
    2. huw akte 51
    3. akte 51

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 mei 1891 lag rond de 12,1 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 81%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Pim Mulier schaatst langs de elf Friese steden in een recordtijd van 13 uur.
      • 31 januari » In Porto vindt de Revolte van 31 januari 1891 plaats, een mislukte poging om de monarchie in Portugal ten val te brengen en een republiek op te richten.
      • 15 juni » Verheffing van de Apostolische Vicariaten Noord-, Centraal- en Zuid-Japan tot het Aartsbisdom Tokio en de bisdommen Osaka en Nagasaki.
      • 21 augustus » In Nederland treedt het kabinet-Van Tienhoven aan, als opvolger van kabinet-Mackay.
      • 25 augustus » Thomas Alva Edison verwerft het patent op de 35mm-film.
      • 5 november » Marie Curie wordt aangesteld als docente fysica aan de Sorbonne – de eerste vrouw die ooit die positie bekleedde.
    • De temperatuur op 15 mei 1917 lag tussen 10,0 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 13 februari » De Nederlandse danseres Margaretha Geertruida Zelle, beter bekend als Mata Hari, wordt in Parijs op verdenking van spionage aangehouden. Daar wordt ze ter dood veroordeeld op 25 juni van hetzelfde jaar.
      • 14 maart » Het Russische regime van de tsaar komt ten val.
      • 30 april » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Progreso.
      • 14 oktober » Het Uruguayaans voetbalelftal wint ook de tweede editie van de Copa América. In de slotwedstrijd wordt naaste concurrent Argentinië met 1-0 verslagen.
      • 10 november » De Derde Slag om Ieper gestreden tijdens de Eerste Wereldoorlog.
      • 12 december » Het algemeen kiesrecht voor mannen werd in Nederland ingevoerd.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Sanders

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sanders.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sanders.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sanders (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Schuring is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Janna Schuring, "Stamboom Schuring", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schuring/I4420.php : benaderd 26 december 2025), "Jan Hendriks Sanders (1891-> 1952)".