Stamboom Schuring » Zwaantien Alberts Eising (1878-> 1952)

Persoonlijke gegevens Zwaantien Alberts Eising 


Gezin van Zwaantien Alberts Eising

Zij is getrouwd met Hermannus Hendriks Assen.

Zij zijn getrouwd op 9 mei 1905 te Dalen (Dr), zij was toen 27 jaar oud.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Zwaantien Alberts Eising?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Zwaantien Alberts Eising

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Zwaantien Alberts Eising

Zwaantien Alberts Eising
1878-> 1952

1905

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. akte 33
    2. akte 19

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 april 1878 lag rond de 5,0 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1878: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Griekenland verklaart de oorlog aan Turkije.
      • 3 maart » Bulgarije herneemt zijn onafhankelijkheid van het Ottomaanse Rijk.
      • 3 maart » Kroning van Paus Leo XIII in Rome.
      • 3 april » Het Rotterdamsch Nieuwsblad verschijnt voor het eerst.
      • 4 mei » De fonograaf wordt voor het eerst gedemonstreerd.
      • 13 juli » Het Congres van Berlijn maakt Servië onafhankelijk.
    • De temperatuur op 9 mei 1905 lag tussen 4,1 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 10,6 uur zonneschijn (69%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 1 februari » Oprichting van de Haagse voetbalclub ADO (Alles Door Oefening).
      • 11 februari » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Nederlands-Borneo in Nederlands-Indië.
      • 4 maart » Theodore Roosevelt wordt her-beëdigd als 26e president van de Verenigde Staten
      • 22 maart » Willem Einthoven neemt met zijn snaargalvanometer het eerste elektrocardiogram op.
      • 27 mei » In de Slag bij Tsushima verslaat Japan de Russische vloot.
      • 14 september » In Amsterdam wordt de Albert Cuypstraat aangewezen als 'ventstraat'.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Eising

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Eising.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Eising.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Eising (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Schuring is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Janna Schuring, "Stamboom Schuring", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schuring/I3542.php : benaderd 9 februari 2026), "Zwaantien Alberts Eising (1878-> 1952)".