De temperatuur op 25 december 1999 lag tussen 4,5 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 2,1 uur. Er was 3,2 uur zonneschijn (41%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
9 mei » HC Bloemendaal wint de landstitel in de Nederlandse hockeyhoofdklasse door Oranje Zwart na strafballen te verslaan in de derde wedstrijd uit de finale van de play-offs.
13 mei » Katja Staartjes bedwingt als eerste Nederlandse vrouw de Mount Everest.
19 mei » Lazio Roma wint de laatste editie van het toernooi om de Europacup II. In de finale in Birmingham is de Italiaanse voetbalclub met 2-1 te sterk voor het Spaanse Real Mallorca.
10 juni » De NAVO staakt bombardementen op Servië in de Kosovo-oorlog. Daarmee komt een einde aan "Allied Force", na 26.614 bommen en 500 Servische burgerdoden.
10 juli » Amerika wint het derde WK voetbal voor vrouwen door China in de finale na strafschoppen te verslaan.
18 december » Zwemmer Pieter van den Hoogenband verbetert in Eindhoven het Europese record op de 200 meter vrije slag, dat sinds 1989 op naam staat van Giorgio Lamberti: 1.46,58 (was 1.46,69).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Ph. Schmit, "Stamboom Schmit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schmit/I2659.php : benaderd 22 oktober 2026), "Matthijs Grootendorst (-1999)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.