Stamboom Schmidt » Martina Maria Verhoeven (1872-1965)

Persoonlijke gegevens Martina Maria Verhoeven 

Bronnen 1, 2

Gezin van Martina Maria Verhoeven

Zij is getrouwd met Marten Voskamp.Bronnen 3, 4

Zij zijn getrouwd op 2 juni 1897 te Gemeente Leiden, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.

bron: wiewaswie.nl

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martina Maria Verhoeven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martina Maria Verhoeven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martina Maria Verhoeven

Martina Maria Verhoeven
1872-1965

1897

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Delpher, via https://www.delpher.nl/nl/kranten/view?q...
      BS overlijden
      Het Parool 3 november 1965
    2. WieWasWie, via https://www.wiewaswie.nl/personen-zoeken...
      Bruidegom:
      Marten Voskamp
      Geboorteplaats:
      Hoogeveen
      Leeftijd:
      27
      Beroep:
      kruidenier
      Bruid:
      Martina Maria Verhoeven
      Geboorteplaats:
      Leiden
      Leeftijd:
      24
      Beroep:
      zonder
      Vader van de bruidegom:
      Jan Voskamp
      Moeder van de bruidegom:
      Gerridina Elisabeth Meppelink
      Vader van de bruid:
      Bastiaan Verhoeven
      Moeder van de bruid:
      Martina Voskamp
      Gebeurtenis:
      Huwelijk
      Datum:
      woensdag 2 juni 1897
      Gebeurtenisplaats:
      Leiden
      Documenttype:
      BS Huwelijk
      Erfgoedinstelling:
      Erfgoed Leiden en OmstrekenErfgoed Leiden en Omstreken
      Plaats instelling:
      Leiden
      Collectiegebied:
      Zuid-Holland
      Archief:
      516
      Registratienummer:
      4893
      Aktenummer:
      161
      Registratiedatum:
      2 juni 1897
      Akteplaats:
      Leiden
      Collectie:
      Archiefnaam: Archief van de ambtenaar van de burgerlijke stand, 1816-1928, Deel: 4893, Periode: 1897
      Boek:
      Huwelijken 1897. Authentiek afschrift.
    3. WieWasWie, via https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/50412...
      BS Huwelijk met Marten Voskamp
      Bruidegom
      Marten Voskamp
      Beroep
      kruidenier
      Geboorteplaats
      Hoogeveen
      Leeftijd
      27
      Bruid
      Martina Maria Verhoeven
      Beroep
      zonder
      Geboorteplaats
      Leiden
      Leeftijd
      24
      Vader van de bruidegom
      Jan Voskamp
      Moeder van de bruidegom
      Gerridina Elisabeth Meppelink
      Vader van de bruid
      Bastiaan Verhoeven
      Moeder van de bruid
      Martina Voskamp
      Gebeurtenis
      Huwelijk
      Datum
      02-06-1897
      Gebeurtenisplaats
      Leiden
      Documenttype
      BS Huwelijk
      Erfgoedinstelling
      Erfgoed Leiden en Omstreken
      Plaats instelling
      Leiden
      Collectiegebied
      Zuid-Holland
      Archief
      0516
      Registratienummer
      4893
      Aktenummer
      161
      Registratiedatum
      02-06-1897
      Akteplaats
      Leiden
      Collectie
      Archiefnaam: Stadsarchief van Leiden (Stadsbestuur (SA III)) (1816-1929), Deel: 4893, Periode: 1897
      Boek
      Huwelijksakten 1897
      Opmerking
      Jaar: 1897
      Inventarisnummer 4893 van archiefnummer 0516 in Archieven
    4. Krantenarchief Leiden, via https://leiden.courant.nu/issue/LD/1897-...
      BS Ondertrouw
      Leidsch dagblad 15 mei 1897, pagina 3

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 september 1872 lag rond de 16,6 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 13 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. De relatieve luchtvochtigheid was 65%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 4 januari 1871 tot 6 juli 1872 was er in Nederland het kabinet Thorbecke III met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
    • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
    • In het jaar 1872: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 26 maart » Bij Owens Valley (Californië) ontstaat een aardverschuiving over 50 kilometer lengte.
      • 9 april » Samuel R. Percy verkrijgt octrooi op melkpoeder.
      • 10 mei » Victoria Woodhull wordt de eerste vrouw die wordt genomineerd voor president van de Verenigde Staten.
      • 30 november » Eerste voetbalinterland ooit, gespeeld op Hamilton Crescent, Glasgow, tussen Schotland en Engeland, eindigt in 0-0 ten overstaan van 4.000 toeschouwers.
      • 9 december » P.B.S. Pinchback wordt de eerste zwarte gouverneur van een Amerikaanse staat.
    • De temperatuur op 2 juni 1897 lag rond de 16,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 4 maart » William McKinley wordt beëdigd als 25e president van de Verenigde Staten
      • 18 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Unión Española
      • 20 augustus » De Britse legerarts Ronald Ross ontdekt dat tropische steekmuggen de overbrenger zijn van malaria.
      • 30 oktober » In café de Kruif aan de Houttuinen in Delft wordt de 'Delftsche Studenten Bond' opgericht.
      • 31 oktober » Frankrijk eist het atol Bassas da India op.
      • 28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.
    • De temperatuur op 30 oktober 1965 lag tussen 6,0 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (5%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • In het jaar 1965: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,2 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Aamir Khan, Indiaas acteur
      • 3 juni » Lancering van de Gemini 4, piloot Edward White voert als eerste Amerikaan een ruimtewandeling uit.
      • 28 juni » Het eerste commerciële telefoongesprek via de satelliet vindt plaats tussen Europa en Amerika.
      • 28 juni » Prinses Beatrix verlooft zich met de Duitse diplomaat Claus van Amsberg.
      • 4 september » Bij wedstrijden in Debrecen scherpt Gyula Zsivótzky het wereldrecord kogelslingeren van de Amerikaanse atleet Harold Connolly (71,26 meter) aan tot 73,74 meter.
      • 14 september » Paus Paulus VI opent in Rome de vierde en laatste zitting van het Tweede Vaticaans Concilie.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Verhoeven


    De publicatie Stamboom Schmidt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marielle Schmidt, "Stamboom Schmidt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schmidt/I3122.php : benaderd 9 oktober 2026), "Martina Maria Verhoeven (1872-1965)".