Stamboom Schmidt » Albertus van Heulen (1914-)

Persoonlijke gegevens Albertus van Heulen 

Bronnen 1, 2

Gezin van Albertus van Heulen

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albertus van Heulen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albertus van Heulen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albertus van Heulen


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Noord-Hollands Archief, via http://nha.courant.nu/issue/HD/1914-04-0...
      Burgelijke stand Geboorte
      Haarlem's Dagblad 1 april 1914, pagina 2
    2. WieWasWie, via https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/47579...
      Militairen met Albertus van Heulen
      Dienstplichtige
      Albertus van Heulen
      Geboortedatum
      28-03-1914
      Geboorteplaats
      Schoten
      Geslacht
      Man
      Gebeurtenis
      Inschrijving
      Datum
      1934
      Gebeurtenisplaats
      Haarlem
      Documenttype
      Militairen
      Erfgoedinstelling
      Noord-Hollands Archief
      Plaats instelling
      Haarlem
      Collectiegebied
      Noord-Holland
      Archief
      23
      Registratienummer
      436
      Registratiedatum
      1934
      Akteplaats
      Haarlem
      Collectie
      Militie - Registers Ingeschrevenen voor den Dienstplicht

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 maart 1914 lag tussen -0,3 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 7,3 uur zonneschijn (58%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 30 juni » Gandhi wordt gearresteerd in zijn anti-apartheidsstrijd in Zuid-Afrika.
      • 28 juli » De Eerste Wereldoorlog, ook de Wereldoorlog of de Grote Oorlog genoemd, breekt uit.
      • 28 juli » Oostenrijk-Hongarije verklaart Servië de oorlog, daarmee begint de Eerste Wereldoorlog.
      • 30 juli » Mobilisatie Rusland
      • 10 oktober » Onder druk van Duitse bombardementen, werd de officiële overgave van Antwerpen ondertekend door de Antwerpse burgemeester, Jan De Vos.
      • 31 oktober » Het Duitse 16e Beierse reserve infanterieregiment, waarbij Adolf Hitler, verovert Geluveld in de Eerste Slag om Ieper
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Heulen


    De publicatie Stamboom Schmidt is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marielle Schmidt, "Stamboom Schmidt", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schmidt/I1834.php : benaderd 27 december 2025), "Albertus van Heulen (1914-)".