De temperatuur op 28 juli 1927 lag tussen 12,2 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 15,6 °C. Er was 2,1 mm neerslag. Er was 3,7 uur zonneschijn (24%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
14 maart » Joop Wolff, Nederlands verzetsstrijder, journalist en communistisch politicus († 2007)
20 mei » Charles Lindbergh begint aan de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische oceaan in zijn toestel Spirit of St. Louis.
26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
17 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 21e editie van de Ronde van Frankrijk.
20 november » Het Argentijns voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de voorlaatste wedstrijd met 3-2 te winnen van titelverdediger Uruguay.
Trouwdag 20 oktober 1950
De temperatuur op 20 oktober 1950 lag tussen 4,7 °C en 15,3 °C en was gemiddeld 11,5 °C. Er was 1,0 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
8 januari » In zijn verblijf aan de Franse Rivièra ontvangt Koning Leopold III van België de minister van Buitenlandse Zaken (Paul van Zeeland) en baron van der Straeten-Waillet om te praten over een mogelijke terugkeer.
21 maart » Oprichting van de Poolse voetbalclub Hutnik Kraków.
28 april » Huwelijk van koning Rama IX of Bhumibol van Thailand met Sirikit Kitiyakara.
7 mei » Heerenveen wint met 6-5 van Ajax terwijl het een half uur vóór tijd nog met 1-5 achterstaat.
11 mei » Mijngasontploffing in de Borinage: 130 doden.
4 juli » Eerste uitzending van Radio Free Europe in München.
Dag van overlijden 17 februari 1991
De temperatuur op 17 februari 1991 lag tussen -3,6 °C en 3,9 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (73%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
17 januari » Harald V volgt zijn overleden vader Olaf V op als koning van Noorwegen.
16 februari » Een autobom ontploft nabij een stierenarena in de Colombiaanse stad Medellin. De explosie kost het leven aan 22 mensen, terwijl tussen de 100 en 150 anderen verwondingen oplopen.
4 maart » Het Braziliaanse en het Colombiaanse leger bewaken gezamenlijk hun gemeenschappelijke grens na de dood van drie Braziliaanse grenswachters bij een aanslag door Colombiaanse guerrillastrijders.
21 mei » Bij een aanslag in Zuid-India komen oud-premier Rajiv Gandhi en nog vijftien anderen om het leven, onder wie de jonge vrouw die de aanslag pleegde.
7 juli » Slovenië en de Socialistische Federatieve Republiek Joegoslavië sluiten het Akkoord van Brioni.
13 oktober » In Tsjaad wordt de minister van Binnenlandse Zaken, Maldom Bada Abbas, gearresteerd in verband met een mislukte overval op een wapendepot van het leger eerder op de dag. In de hoofdstad Ndjamena wordt de avondklok ingesteld.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Huub Schepers, "Stamboom Schepers uit Stein (Lb)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers/I6810.php : benaderd 2 oktober 2026), "Petrus Dassen (1927-1991)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.