Stamboom Schepers uit Stein (Lb) » Johannes Hendrikus Driessen (1895-1961)

Persoonlijke gegevens Johannes Hendrikus Driessen 


Gezin van Johannes Hendrikus Driessen

Hij is getrouwd met Anna Christina Smeets.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1935 te Elsloo, Limburg, Netherlands, hij was toen 39 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Hendrikus Driessen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Hendrikus Driessen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Hendrikus Driessen

Johannes Hendrikus Driessen
1895-1961

1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 oktober 1895 lag rond de 9,3 °C. Er was 0.4 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Hønefoss BK.
    • 8 februari » Benoeming van Henricus van de Wetering tot hulpbisschop van Utrecht.
    • 24 maart » Bisschopswijding van Henricus van de Wetering, hulpbisschop van Utrecht, in de Sint Vituskerk te Hilversum.
    • 7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
    • 11 juli » De Gebroeders Lumière vertonen een eerste film aan wetenschappers.
    • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
  • De temperatuur op 15 mei 1935 lag tussen 3,4 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 18,9 mm neerslag gedurende 18,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 11 januari » Amelia Earhart vliegt als eerste solo over de Grote Oceaan.
    • 27 januari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zevende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 3-0 te winnen van Argentinië.
    • 21 maart » Perzië wordt hernoemd tot Iran.
    • 2 juni » Oprichting van het Dansk Håndbold Forbund.
    • 16 juli » Ingebruikname van de eerste parkeermeters in de Verenigde Staten.
    • 24 oktober » Italië trekt Ethiopië binnen.
  • De temperatuur op 10 augustus 1961 lag tussen 10,1 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 5,5 uur zonneschijn (37%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
    • 3 januari » De Verenigde Staten beëindigt alle diplomatieke relaties met Cuba.
    • 20 februari » Oprichting van het Aartsbisdom Addis Abeba in Ethiopië.
    • 22 april » In Algiers mislukt een staatsgreep van Franse militairen tegen president De Gaulle.
    • 28 mei » De Oriënt Express vertrekt voor de laatste maal uit Parijs.
    • 28 september » De Verenigde Arabische Republiek tussen Egypte en Syrië valt uit elkaar.
    • 10 november » Oprichting van de Costa Ricaanse voetbalclub Santos de Guápiles.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Driessen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Driessen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Driessen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Driessen (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Huub Schepers, "Stamboom Schepers uit Stein (Lb)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers/I5557.php : benaderd 27 september 2026), "Johannes Hendrikus Driessen (1895-1961)".