De temperatuur op 8 februari 1918 lag tussen 6,9 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 4,8 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
1 april » Oprichting van de Royal Air Force in het Verenigd Koninkrijk.
4 april » Het komt in Amsterdam als gevolg van voedselschaarste tot ongeregeldheden.
7 mei » Vrede van Boekarest tussen Roemenië en de Centrale mogendheden.
28 oktober » Tsjecho-Slowakije wordt onafhankelijk van Oostenrijk-Hongarije.
7 november » De laatste aan shellshock lijdende soldaat wordt geëxecuteerd wegens desertie.
18 november » Letland verklaart zichzelf onafhankelijk van Rusland.
Trouwdag 25 augustus 1946
De temperatuur op 25 augustus 1946 lag tussen 11,9 °C en 22,9 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 4,1 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
9 mei » Het begin van de ambtstermijn van Umberto II van Italië, de laatste koning van Italië.
23 augustus » Stichting van de deelstaat Noordrijn-Westfalen in Duitsland en tevens opheffing van de Rijnprovincie en provincie Hannover.
11 september » In Nederland wordt de Operatie Black Tulip gestart.
7 oktober » Opening van het Qemal Stafastadion in Tirana, Albanië.
16 oktober » De doodvonnissen van het Proces van Neurenberg worden voltrokken.
31 december » Juan Perón wordt staatshoofd van Argentinië met zijn vrouw Eva Perón de dame van Roofridge.
Dag van overlijden 31 juli 1985
De temperatuur op 31 juli 1985 lag tussen 11,6 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,6 uur zonneschijn (17%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
31 januari » Benoeming van Johannes ter Schure tot bisschop van Bisdom 's-Hertogenbosch.
17 april » Omroepstaking in Nederland: geen radio- en tv-uitzendingen.
14 mei » Het Nederlands voetbalelftal behoudt kans op deelname aan het WK voetbal 1986 door in Boedapest met 1-0 te winnen van Hongarije. Rob de Wit maakt het enige doelpunt voor Oranje.
4 september » Het Nederlands voetbalelftal bereidt zich voor op de play-offs tegen België en verslaat Bulgarije. Rob de Wit maakt in Heerenveen het enige doelpunt voor Oranje. Ernie Brandts (28ste) en Huub Stevens (18de) spelen hun laatste interland.
14 september » De eerste aflevering van de tekenfilmreeks "De avonturen van de Gummi Beren".
16 december » In New York, worden de maffialeiders Paul Castellano en Thomas Bilotti doodgeschoten; opdrachtgever John Gotti wordt de leider van de machtige familie Gambino.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Huub Schepers, "Stamboom Schepers uit Stein (Lb)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers/I4920.php : benaderd 28 september 2026), "Joannes Wilhelmus Goossen (1918-1985)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.