Stamboom Schepers uit Stein (Lb) » Johannes Justinus Wijnand (1901-1975)

Persoonlijke gegevens Johannes Justinus Wijnand 


Gezin van Johannes Justinus Wijnand

(1) Hij is getrouwd met Jeltje van Bergen.

Zij zijn getrouwd op 12 februari 1925 te Groningen, Groningen, Netherlands, hij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Auke Wijnand  1925-2007 
  2. Aaltje Wijnand  1930-2012


(2) Hij is getrouwd met Anna Barbara Smit.

Zij zijn getrouwd op 8 juni 1939 te Groningen, Groningen, Netherlands, hij was toen 37 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Justinus Wijnand?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Justinus Wijnand

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Justinus Wijnand

Auke Wijnand
1871-1947

Johannes Justinus Wijnand
1901-1975

(1) 1925
Auke Wijnand
1925-2007
(2) 1939

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 26 augustus 1901 lag tussen 10,2 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 4,8 uur zonneschijn (34%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Nigeria wordt een protectoraat van het Verenigd Koninkrijk.
      • 25 januari » Goedkeuring van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door Paus Leo XIII.
      • 1 maart » De Wuppertaler Schwebebahn wordt geopend.
      • 24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
      • 6 september » De Amerikaanse anarchist Leon Czolgosz vermoordt de Amerikaanse president William McKinley tijdens de Pan-American Exposition in Buffalo, New York.
      • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
    • De temperatuur op 8 juni 1939 lag tussen 10,7 °C en 22,1 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 12,4 uur zonneschijn (75%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 3 maart » In Bombay begint Mahatma Gandhi te vasten in een protest tegen de autocratische regering van India.
      • 14 maart » Eric Albada Jelgersma, Nederlands ondernemer († 2018)
      • 26 augustus » Verregaande autonomie voor Banat en Kroatië binnen het koninkrijk Joegoslavië na onderhandelingen met de Kroatische boerenpartij.
      • 5 september » Na de Duitse inval in Polen verklaren de VS zich neutraal.
      • 17 september » De Sovjet-Unie valt Polen binnen (Sovjet-aanval op Polen)
      • 22 december » Het Reichssicherheitshauptamt (RSHA) wordt opgericht door Heinrich Himmler.
    • De temperatuur op 28 januari 1975 lag tussen 1,6 °C en 6,1 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 8,9 mm neerslag gedurende 6,4 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 30 april » Het Nederlands voetbalelftal verliest in Antwerpen met 1-0 van België in een vriendschappelijke wedstrijd. Raoul Lambert maakt in de 78ste minuut het enige doelpunt. Oranje telt drie debutanten: Kees Kist, Frans Thijssen en Adrie van Kraaij.
      • 12 juli » Sao Tomé en Principe wordt onafhankelijk van Portugal.
      • 20 juli » België - De haan wordt het embleem van de Franse Gemeenschap.
      • 30 augustus » De Nederlander André Gevers wordt in Mettet (België) wereldkampioen wegwielrennen bij de amateurs.
      • 13 oktober » Openingsceremonie van de zevende Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Mexico-Stad.
      • 19 oktober » Zaligverklaring van Arnold Janssen (1837-1909), Duits priester, stichter van het Gezelschap van het Goddelijk Woord en twee zustercongregaties, door Paus Paulus VI.
    • De temperatuur op 1 februari 1975 lag tussen 3,9 °C en 9,3 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 4,0 uur zonneschijn (44%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 13 april » Een aanval van falangisten op een palestijnse bus in Ain el-Roemane markeert het begin van 15 jaar burgeroorlog in Libanon.
      • 30 april » Capitulatie van Saigon, het einde van Zuid-Vietnam.
      • 1 juni » In Nederland worden veiligheidsgordels verplicht.
      • 5 juni » Egypte heropent het Suezkanaal dat sinds de Arabisch-Israëlische oorlog van 1967 was gesloten.
      • 8 augustus » De Chinese Banqiao-dam breekt door. Hierbij vallen ca. 26.000 doden.
      • 11 september » De wet tot stichting van een Rijksuniversiteit Limburg in Maastricht wordt door de Tweede Kamer aangenomen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Wijnand

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wijnand.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wijnand.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wijnand (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Huub Schepers, "Stamboom Schepers uit Stein (Lb)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers/I2938.php : benaderd 3 oktober 2026), "Johannes Justinus Wijnand (1901-1975)".