Stamboom Schepers uit Stein (Lb) » Arthur Hubert Louis Mulkers (1906-1941)

Persoonlijke gegevens Arthur Hubert Louis Mulkers 

  • Hij is geboren op 7 november 1906 in Schulen, Limburg, Belgium.
  • Hij is overleden in het jaar 1941, hij was toen 34 jaar oud.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 oktober 2017.

Gezin van Arthur Hubert Louis Mulkers

Hij is getrouwd met Mathilde Schepers.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. Theo Mulkers  1941-2009 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arthur Hubert Louis Mulkers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Arthur Hubert Louis Mulkers

Arthur Hubert Louis Mulkers
1906-1941


Theo Mulkers
1941-2009

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 november 1906 lag tussen 8,5 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 1,2 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 februari » In Rotterdam wordt de korfbalclub RSC Velox opgericht.
    • 7 februari » Benoeming van Désiré-Joseph Mercier tot aartsbisschop van Mechelen en primaat van de Belgische kerkprovincie.
    • 15 februari » In Londen wordt de Labour partij opgericht.
    • 15 juni » Aanvaring tussen twee schepen nabij Den Helder, 11 doden.
    • 20 juni » De eerste elektrische tramlijn van Utrecht wordt geopend.
    • 21 december » De Nederlandse marine neemt haar eerste onderzeeboot in dienst: Hr. Ms. O 1.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Mulkers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mulkers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mulkers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mulkers (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Huub Schepers, "Stamboom Schepers uit Stein (Lb)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers/I1564.php : benaderd 26 december 2025), "Arthur Hubert Louis Mulkers (1906-1941)".