De temperatuur op 19 juni 1933 lag tussen 7,2 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 11,4 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
1 februari » Eerste toespraak van Hitler via de zenders van de Duitse omroep.
13 februari » Vondst van een bronzen wijnemmer (situla) (met inhoud) in het Vorstengraf in Oss.
14 maart » Hans Veerman, Nederlands acteur († 2014)
27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV de Noormannen.
15 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Social y Cultural Iberia, kortweg Iberia.
10 september » Opening van de Waaslandtunnel, de oudste voertuigentunnel onder de Schelde in Antwerpen, bijgewoond door koning Albert I en koningin Elisabeth.
Trouwdag 24 april 1954
De temperatuur op 24 april 1954 lag tussen 0,2 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 13,0 uur zonneschijn (90%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
16 februari » Koning Boudewijn legt de eerste steen van de Koninklijke Bibliotheek van België.
12 april » Bill Haley en zijn Comets nemen Rock Around the Clock op.
12 juni » De Friese Siamese tweeling Tjitske en Folkje de Vries wordt met succes operatief van elkaar gescheiden.
29 september » Het CERN wordt opgericht.
30 november » Een meteoriet slaat door een dak en treft een vrouw in Sylacauga (Alabama).
18 december » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Deportes Tolima.
Dag van overlijden 2 april 1997
De temperatuur op 2 april 1997 lag tussen 0,7 °C en 13,6 °C en was gemiddeld 8,0 °C. Er was 1,0 uur zonneschijn (8%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
28 maart » De rechter-commissaris in Haarlem stelt twee verdachten in bewaring vanwege hun betrokkenheid bij de supportersrellen in Beverwijk.
25 mei » Muitende soldaten plegen een staatsgreep in Sierra Leone en jagen de democratisch gekozen president Ahmad Tejan Kabbah het West-Afrikaanse land uit.
1 juli » Het Verenigd Koninkrijk geeft Hongkong terug aan China.
15 juli » Seriemoordenaar Andrew Phillip Cunanan schiet modeontwerper Gianni Versace neer buiten zijn huis in Miami in Florida.
7 augustus » De AEX sluit voor het eerst boven de duizend (gulden-)punten (in euro’s: 453,78 punten).
29 augustus » Ontslag van de Nederlander Herman Münninghoff als bisschop van Jayapura in Indonesië.
Dag van begraven 5 april 1997
De temperatuur op 5 april 1997 lag tussen 5,2 °C en 11,5 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 9,2 mm neerslag gedurende 12,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
4 januari » Henk Angenent wint de 15e Elfstedentocht. Klasina Seinstra wint de vrouwenwedstrijd.
16 januari » De politie in Albanië arresteert de eigenaar van het piramide-achtig beleggingsfonds Sude en zijn achttien medewerkers op verdenking van fraude en verduistering.
13 april » Tiger Woods wordt de jongste golfer die het Masters toernooi wint.
1 juli » Het Verenigd Koninkrijk geeft Hongkong terug aan China.
2 augustus » Mohammad Khatami wordt president van Iran.
31 augustus » Diana Spencer, de ex-vrouw van kroonprins Charles van Groot-Brittannië, komt samen met haar vriend Dodi Al-Fayed om het leven bij een auto-ongeluk in de Alma-tunnel in Parijs. (Zie Dood van Diana Frances Spencer)
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Huub Schepers, "Stamboom Schepers uit Stein (Lb)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-schepers/I1220.php : benaderd 27 december 2025), "Maria Wilhelmina van Kleef (1933-1997)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.