Stamboom Scheers » Marinus Christiaan SCHEERS (1890-1947)

Persoonlijke gegevens Marinus Christiaan SCHEERS 


Gezin van Marinus Christiaan SCHEERS

(1) Hij is getrouwd met Willemina Johanna KAMERBEEK.

Zij zijn getrouwd op 12 augustus 1914 te Arnhem, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):



(2) Hij is getrouwd met Hendrina Johanna VERLOEF.

Zij zijn getrouwd op 13 juli 1932 te Arnhem, hij was toen 42 jaar oud.


(3) Hij is getrouwd met Engelina Johanna KOOPMAN.

Zij zijn getrouwd op 13 december 1946 te Arnhem, hij was toen 56 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marinus Christiaan SCHEERS?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Marinus Christiaan SCHEERS

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Afbeelding(en) Marinus Christiaan SCHEERS

De toegang tot de afbeeldingen van de publicatie is door de auteur beperkt.

Voorouders (en nakomelingen) van Marinus Christiaan SCHEERS


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 februari 1890 lag rond de -0,9 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 11 januari » De Britse regering stelt Portugal voor een ultimatum wat betreft de Portugese aanwezigheid in Afrika.
      • 20 maart » Otto von Bismarck wordt ontslagen als Duits rijkskanselier.
      • 6 april » De Fransen nemen Ségou in, en veroveren daarmee het dal van de Niger.
      • 3 juli » Idaho treedt als 43ste staat toe tot de VS.
      • 23 november » Koning Willem III sterft zonder mannelijke nakomelingen. Zijn enige dochter, de 10-jarige prinses Wilhelmina, volgt hem op als Koningin der Nederlanden, onder het regentschap van haar moeder, koningin Emma.
      • 29 december » Het bloedbad van Wounded Knee vindt plaats.
    • De temperatuur op 13 december 1946 lag tussen 0,4 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 2,2 °C. Er was 0,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 17 januari » De Veiligheidsraad van de Verenigde Naties komt in Londen voor het eerst bijeen.
      • 4 maart » Oprichting van de Duitse voetbalclub FC Erzgebirge Aue.
      • 5 maart » Als eerste staatsman van de geallieerde bevrijders spreekt Winston Churchill over het IJzeren Gordijn in zijn speech in het Westminster College in Fulton, Missouri. Dit wordt gezien als het begin van de Koude Oorlog.
      • 26 juni » In Harkema wordt de Nederlandse amateurvoetbalvereniging Harkemase Boys opgericht.
      • 28 juni » De Grondwetgevende Vergadering van Italië kiest Enrico De Nicola tot voorlopig staatshoofd.
      • 1 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub UC Sampdoria.
    • De temperatuur op 7 februari 1947 lag tussen -12,2 °C en -4,5 °C en was gemiddeld -8,5 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Billy Crystal, Amerikaans acteur
      • 15 april » Oprichting van de Radio Nederland Wereldomroep.
      • 14 augustus » India en Pakistan worden onafhankelijk van Groot-Brittannië.
      • 1 oktober » In het dagblad Het Volk verschijnt voor het eerst het stripverhaal Nero.
      • 14 oktober » De Amerikaanse piloot Chuck Yeager doorbreekt in een Bell X-1 als eerste de geluidsbarrière.
      • 20 november » Elizabeth II van het Verenigd Koninkrijk treedt in het huwelijk met Philip Mountbatten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam SCHEERS

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam SCHEERS.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over SCHEERS.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam SCHEERS (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Scheers is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Martin Scheers, "Stamboom Scheers", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-scheers/I114.php : benaderd 17 oktober 2026), "Marinus Christiaan SCHEERS (1890-1947)".