Stamboom Ross - Peters - Hart - van der Willigen » Sofia van Dommelen (1890-????)

Persoonlijke gegevens Sofia van Dommelen 


Gezin van Sofia van Dommelen

Zij is getrouwd met Klaas den Uijl.

Zij zijn getrouwd op 6 maart 1914 te Jaarsveld, Utrecht, Nederland, zij was toen 23 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sofia van Dommelen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sofia van Dommelen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sofia van Dommelen

Sofia van Dommelen
1890-????

1914

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 maart 1890 lag rond de 5,7 °C. Er was 0.3 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Heiligverklaring van Liduina van Schiedam door Paus Leo XIII.
      • 20 maart » Otto von Bismarck wordt ontslagen als Duits rijkskanselier.
      • 14 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Salettijnen (Missionarissen van Onze Lieve Vrouw van La Salette) door Paus Leo XIII.
      • 3 juli » Idaho treedt als 43ste staat toe tot de VS.
      • 10 juli » Wyoming wordt een staat van de Verenigde Staten.
      • 29 november » In Japan wordt een nieuwe grondwet aangenomen en komt de Diet voor het eerst bijeen.
    • De temperatuur op 6 maart 1914 lag tussen 6,4 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 9,1 °C. Er was 1,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 1 januari » De eerste regelmatige luchtlijn ter wereld wordt in Florida in gebruik genomen.
      • 14 januari » Introductie van de lopende band door Henry Ford.
      • 15 april » Hermann Hesse publiceert zijn roman Rosshalde.
      • 12 augustus » Slag der Zilveren Helmen, in Halen. Voor de laatste keer in Europa vindt een cavaleriecharge plaats. Er vallen 140 Belgische en 160 Duitse soldaten. De Belgen winnen en verschansen zich te Diest.
      • 31 oktober » Begin zware beschietingen rondom het Belgische dorp Wijtschate.
      • 8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Dommelen


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ton Ross, "Stamboom Ross - Peters - Hart - van der Willigen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ross/I268.php : benaderd 23 oktober 2026), "Sofia van Dommelen (1890-????)".