Stamboom Root, Brinksma, Van Schoten en Molen » Evert Rekers (± 1904-1949)

Persoonlijke gegevens Evert Rekers 


Gezin van Evert Rekers

Hij is getrouwd met Marrigje Mol.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Evert Rekers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Evert Rekers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Evert Rekers

Jan Rekers
± 1845-1899
Geertje Hagen
± 1846-1914
Gerrit Rekers
± 1869-1950
Jacobje Mol
± 1873-1942

Evert Rekers
± 1904-1949


Marrigje Mol
1914-1996


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 maart 1949 lag tussen -7,2 °C en 0,3 °C en was gemiddeld -3,7 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (81%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
      • 18 april » De nieuwe Ierse republiek Eire/Erin verbreekt de banden met het Britse Gemenebest.
      • 8 september » Geallieerde legers verlaten Berlijn definitief.
      • 13 september » Beëdiging van Theodor Heuss als eerste bondspresident van West-Duitsland.
      • 28 september » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Cúcuta Deportivo.
      • 15 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Atlético Bucaramanga.
      • 24 november » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Jorge Wilstermann.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Rekers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rekers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rekers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rekers (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marjon Root, "Stamboom Root, Brinksma, Van Schoten en Molen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-root/I4897.php : benaderd 12 februari 2026), "Evert Rekers (± 1904-1949)".