Stamboom Roessen - Van Beekum » Johanna Petronella van der Hoeven (1914-)

Persoonlijke gegevens Johanna Petronella van der Hoeven 

Bron 1

Gezin van Johanna Petronella van der Hoeven

Zij is getrouwd met Leonardus van der Geer.

Zij zijn getrouwd op 25 maart 1943 te Zoeterwoude, Zuid-Holland, Nederland, zij was toen 28 jaar oud.Bron 3

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Petronella van der Hoeven?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Petronella van der Hoeven

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Petronella van der Hoeven


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. https://www.erfgoedleiden.nl/collecties/personen/zoek-op-personen/deeds/e6765468-9d2d-8515-dea1-d57f296a9d87?person=0f3677f1-dc99-37cb-8cf0-9a683a365766
  2. https://www.erfgoedleiden.nl/collecties/personen/zoek-op-personen/deeds/e6765468-9d2d-8515-dea1-d57f296a9d87?person=0f3677f1-dc99-37cb-8cf0-9a683a365766
  3. https://www.oudzoeterwoude.nl/xtp/tng/getperson.php?personID=I52585&tree=SOZgen17012022

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 oktober 1914 lag tussen 7,1 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 8,6 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 14 januari » Introductie van de lopende band door Henry Ford.
    • 28 maart » Eerste radio-uitzending in België.
    • 14 april » Mexicaanse Revolutie - voor het eerst in de geschiedenis wordt er een luchtbombardement uitgevoerd. Gustavo Salinas werpt enkele bommen op de Cañonero Guerero van generaal Huerta.
    • 8 juni » In Brazilië wordt de Braziliaanse voetbalbond ("Confederação Brasileira de Futebol") opgericht.
    • 8 september » Benoeming van Petrus Hopmans tot bisschop van Breda in Nederland.
    • 18 oktober » De Slag om de IJzer gaat van start. Franse, maar vooral Belgische, soldaten verdedigen de Noordelijke frontlinie in de Westhoek.
  • De temperatuur op 25 maart 1943 lag tussen 10,5 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 2,0 mm neerslag gedurende 4,2 uur. Er was 2,0 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 27 februari » Het Nederlandse onderzeebootmoederschip de Colombia wordt ter hoogte van Simonstad door de Duitse onderzeeboot U-516 tot zinken gebracht.
    • 21 april » Oprichting van de Franse voetbalclub FC Nantes.
    • 24 mei » Josef Mengele wordt hoofdofficier-arts in Auschwitz.
    • 11 september » De nazi's beginnen met de vernietiging van de getto's van Minsk en Lida in Wit-Rusland.
    • 29 september » De Amerikaanse generaal Dwight D. Eisenhower en de Italiaanse maarschalk Pietro Badoglio ondertekenen een wapenstilstand op het Brits schip Nelson buiten de kust van Malta.
    • 10 oktober » Enschede wordt gebombardeerd door Amerikaanse bommenwerpers die het op Vliegveld Twente hebben gemunt. Er vallen 151 doden en 104 zwaargewonden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Hoeven


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Alexander Roessen, "Stamboom Roessen - Van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-roessen/I608.php : benaderd 25 oktober 2026), "Johanna Petronella van der Hoeven (1914-)".