Stamboom Roessen - Van Beekum » Frans Wieger (± 1864-????)

Persoonlijke gegevens Frans Wieger 


Gezin van Frans Wieger

(1) Hij is getrouwd met Klaaske de Langen.

Zij zijn getrouwd op 26 mei 1888 te Oldehove, Groningen, Nederland.Bron 1


(2) Hij is getrouwd met Geertrui Johanna Vleesenbeek.

Zij zijn getrouwd op 15 december 1937 te 's-Gravenhage, Zuid-Holland, Nederland.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Frans Wieger?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Frans Wieger

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Frans Wieger

Frans Wieger
± 1864-????

(1) 1888

Klaaske de Langen
± 1852-????

(2) 1937

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. http://allegroningers.nl/zoeken-op-naam/deeds/99be23ff-ed80-d873-7c1b-daf5597c94e2
  2. https://hdl.handle.net/21.12124/CB6429E9D9464E43B83A1AE1BDC2A813

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 december 1937 lag tussen 0,7 °C en 4,0 °C en was gemiddeld 2,7 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 3,2 uur. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Prinses Juliana trouwt met Prins Bernhard van Lippe-Biesterfeld in de Sint-Jacobskerk in Den Haag. De Maastrichtste 7 Januaristraat verwijst hiernaar.
    • 16 maart » Willy Walden en Piet Muijselaar treden voor het eerst op als de dames Snip en Snap.
    • 21 april » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club Deportivo Universidad Católica.
    • 17 mei » In Solna wordt het Råsunda Stadion geopend.
    • 13 december » Japan wint de Slag om Nanking. De stad wordt het toneel van massale verkrachtingen en massamoord door het Japanse leger.
    • 21 december » De eerste versie van het plan voor Fall Grün wordt door de Duitse militairen afgeleverd.

Over de familienaam Wieger

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wieger.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wieger.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wieger (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Alexander Roessen, "Stamboom Roessen - Van Beekum", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-roessen/I34556.php : benaderd 2 oktober 2026), "Frans Wieger (± 1864-????)".