Stamboom Reinderman » Maartje Schoon (± 1821-1886)

Persoonlijke gegevens Maartje Schoon 

Bron 1

Gezin van Maartje Schoon

(1) Zij is getrouwd met Steven Swart.

Zij zijn getrouwd op 13 april 1848 te Zuid-Scharwoude, North Holland, The Netherlands.

Echtgeno(o)t(e): Maartje Jonker (geboren Schoon)

Kind(eren):

  1. Ariaantje Swart  ± 1848-± 1887 
  2. Hilgonda Swart  ± 1850-1876


(2) Zij is getrouwd met Luitje Vredenburg.

Zij zijn getrouwd op 10 maart 1853 te Noord-Scharwoude, Nederland.

Echtgeno(o)t(e): Maartje Jonker (geboren Schoon)

Kind(eren):

  1. Baafje Vredenburg  1854-1929 
  2. Trijntje Vredenburg  1855-1948 


(3) Zij is getrouwd met Pieter Jonker.

Zij zijn getrouwd op 7 februari 1864 te Noord-Scharwoude, Nederland.

Echtgeno(o)t(e): Maartje Jonker (geboren Schoon)

Kind(eren):

  1. Jan Jonker  1864-1945

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maartje Schoon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maartje Schoon

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maartje Schoon

Pieter Mulder
1751-1813
Simon Schoon
1794-1852

Maartje Schoon
± 1821-1886

(1) 1848

Steven Swart
± 1821-1851

Ariaantje Swart
± 1848-± 1887
Hilgonda Swart
± 1850-1876
(2) 1853
(3) 1864

Pieter Jonker
1830-1905

Jan Jonker
1864-1945

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. (Niet openbaar)

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 februari 1864 lag rond de -1,1 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 82%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1864: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Oprichting van de Congregatie van de Zonen van de Heilige Familie door de Spaanse priester José Manyanet y Vives.
    • 25 juni » In Den Haag wordt de eerste tramlijn in Nederland, een paardentram, geopend.
    • 22 augustus » De eerste Conventie van Genève: het Rode Kruis wordt opgericht en de eerste afspraken over de behandeling van oorlogsslachtoffers en bescherming van gewonde soldaten en medische ploegen worden gemaakt.
    • 31 augustus » Begin van de Slag bij Jonesborough in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 29 november » In Colorado brengen vrijwilligers onder leiding van kolonel John Chivington ten minste 400 Cheyenne en Arapahoe Indianen om bij Sand Creek, waar ze met toestemming een kamp hadden opgeslagen.
    • 8 december » Encycliek Quanta Cura van Paus Pius IX, waarin hij gewetensvrijheid, godsdienstvrijheid en scheiding van kerk en staat veroordeelt. Toegevoegd is een lijst van 80 dwalingen, de Syllabus Errorum.
  • De temperatuur op 2 mei 1886 lag rond de 7,7 °C. De winddruk was 10 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noorden. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1886: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Eerste Belgische auteurswet.
    • 8 mei » De eerste Coca-Cola wordt verkocht.
    • 29 mei » John Pemberton begint Coca-Cola te adverteren.
    • 23 juli » De eerste auto's van Gottlieb Daimler komen op de markt.
    • 4 september » De Noord-Amerikaanse indianenleider Geronimo geeft zich over.
    • 22 november » Oprichting van de Rooms-katholieke Missio sui juris Belgisch Congo.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Schoon

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Schoon.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Schoon.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Schoon (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Dimitri Reinderman, "Stamboom Reinderman", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-reinderman/I485.php : benaderd 30 december 2025), "Maartje Schoon (± 1821-1886)".