Stamboom diverse families » Rudolf Huijsing (1949-1968)

Persoonlijke gegevens Rudolf Huijsing 


Gezin van Rudolf Huijsing

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Rudolf Huijsing?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Rudolf Huijsing

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Rudolf Huijsing


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 6 november 1949 lag tussen 0,1 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 3,8 °C. Er was 6,6 mm neerslag gedurende 5,0 uur. Er was 4,2 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
      • 25 januari » In Israël worden de eerste verkiezingen gehouden.
      • 4 mei » Bij de Superga-vliegramp komt het hele elftal van voetbalclub Torino om het leven.
      • 8 mei » De nieuwe grondwet van West-Duitsland wordt goedgekeurd. Ze zal op 23 mei in werking treden.
      • 14 juni » De naam Zuid-Vietnam wordt vervangen door de staat Vietnam, maar het land blijft een Frankrijk protectoraat.
      • 12 oktober » In Pasto, Colombia wordt de voetbalclub Deportivo Pasto opgericht.
      • 15 december » West-Duitsland wordt deelnemer van het Marshallplan.
    • De temperatuur op 22 mei 1968 lag tussen 8,0 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 3,5 uur zonneschijn (22%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
      • 30 januari » Noord-Vietnamese troepen en het bevrijdingsfront beginnen het Tet-offensief op steden in Zuid-Vietnam.
      • 2 maart » De staat Florida in de Verenigde Staten wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Miami, het Bisdom Saint Augustine en de nieuwe bisdommen Orlando en Saint Petersburg.
      • 24 mei » De elektrische witkar van provo Luud Schimmelpennink maakt zijn eerste rit in Amsterdam.
      • 5 juni » Robert F. Kennedy wordt neergeschoten in het Ambassador Hotel in Los Angeles door Sirhan Sirhan. Hij overlijdt de volgende dag.
      • 21 juli » Wielrenner Jan Janssen wint, als eerste Nederlander ooit, de Ronde van Frankrijk door in de afsluitende tijdrit de Belg Herman Van Springel uit de gele trui te rijden.
      • 25 juli » Paus Paulus VI veroordeelt in zijn encycliek Humanae Vitae alle mechanische en chemische middelen tot geboortebeperking. Deze paus heeft hierna nooit meer een encycliek geschreven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Huijsing

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Huijsing.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Huijsing.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Huijsing (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom diverse families is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    R. Ratsma, "Stamboom diverse families", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-ratsma/I2037.php : benaderd 17 oktober 2026), "Rudolf Huijsing (1949-1968)".