De temperatuur op 11 maart 1932 lag tussen -4,6 °C en 3,3 °C en was gemiddeld -1,3 °C. Er was 3,3 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
26 januari » Ernest Lawrence vraagt octrooi aan op het cyclotron.
5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
1 maart » Amerikaans piloot Charles Lindberghs zoon wordt gekidnapt.
12 mei » Tien weken na zijn kidnapping wordt het zoontje van Charles Lindbergh dood teruggevonden.
20 november » Aardbeving bij Uden met een sterkte van 5,0 op de Schaal van Richter.
Doopdag 8 mei 1932
De temperatuur op 8 mei 1932 lag tussen -1,7 °C en 13,1 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 8,4 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
13 maart » Nederland speelt zijn eerste officiële rugbyinterland. In Amsterdam wordt met 6-6 gelijkgespeeld tegen België.
26 maart » Guillaume Lemmens wordt bisschop van Roermond na het overlijden van Laurentius Schrijnen.
29 mei » Oprichting van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters.
22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
3 oktober » Irak wordt onafhankelijk.
20 november » Aardbeving bij Uden met een sterkte van 5,0 op de Schaal van Richter.
Dag van overlijden 22 mei 2008
De temperatuur op 22 mei 2008 lag tussen 7,3 °C en 21,3 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 6,1 uur zonneschijn (38%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
1 maart » De finale van Idols 4 wordt gehouden, gepresenteerd door Martijn Krabbé en Wendy van Dijk.
2 april » De Verenigde Naties roept 2 april als Wereldautismedag in het leven.
28 april » In Hong Kong Disneyland wordt de attractie "It's a small world" geopend.
12 juni » Ivica Vastić wordt de oudste speler ooit die scoort bij een EK voetbal. Hij schiet raak vanaf de strafschopstip tegen Polen en is op dat moment 38 jaar en 257 dagen oud.
20 juli » Zimbabwe krijgt een bankbiljet van honderd miljard Zimbabwaanse dollar. Door de enorme inflatie voldoen oudere bankbiljetten niet meer. Officieel is de inflatie 2,2 miljoen procent.
11 september » Er ontstaat een grote brand in de Kanaaltunnel. Het duurt 16 uur om de brand te blussen. Pas na zes maanden is de tunnel weer helemaal open
Dag van begraven 26 mei 2008
De temperatuur op 26 mei 2008 lag tussen 12,5 °C en 15,6 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 1,4 mm neerslag gedurende 2,9 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (2%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Gerrie Pullen, "Stamboom Pullen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pullen/I6165.php : benaderd 24 september 2026), "Berendje Mulder (1932-2008)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.