Stamboom Pullen » Hendrik Jan "Henk" Kampman (1936-2009)

Persoonlijke gegevens Hendrik Jan "Henk" Kampman 


Gezin van Hendrik Jan "Henk" Kampman

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Jan "Henk" Kampman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Jan "Henk" Kampman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Jan Kampman

Hendrik Jan Kampman
1936-2009


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Vredehof

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 mei 1936 lag tussen 3,9 °C en 21,1 °C en was gemiddeld 13,9 °C. Er was 13,8 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
      • 15 februari » Hitler presenteert de Volkswagen.
      • 14 maart » Bob Charles, Nieuw-Zeelands golfer
      • 14 augustus » Oprichting van de Georgische voetbalclub Lokomotivi Tbilisi.
      • 5 oktober » Totstandkoming van de eerste communicatie via coax-kabel, tussen New York en Philadelphia.
      • 31 oktober » Eerste poging een raket te lanceren op het Jet Propulsion Laboratory.
      • 30 november » Het Crystal Palace in Londen brandt volledig af.
    • De temperatuur op 29 augustus 2009 lag tussen 11,3 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 1,0 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 10,9 uur zonneschijn (79%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 14 mei » De Karelsprijs wordt toegekend aan Andrea Riccardi, stichter van de Sint-Egidiusgemeenschap.
      • 9 juni » In het Walt Disney Studios Park worden de attracties Cars Quatre Roues Rallye en Crush's Coaster geopend.
      • 27 juni » De Nederlandse popgroep Krezip geeft haar afscheidsconcert.
      • 16 september » Als protest op de lage melkprijzen gieten melkboeren 3 miljoen liter melk uit in het Waalse Ciney.
      • 28 oktober » De NASA lanceert de raket Ares I-X, de eerste testvlucht van het Ares I-programma, dat onderdeel is van het Project Constellation.
      • 8 november » De Nederlandse politie houdt in het asielzoekerscentrum in Dronten een Somaliër aan. De 43-jarige man is volgens de Verenigde Staten betrokken geweest bij de ondersteuning van de internationale jihad.
    • De temperatuur op 4 september 2009 lag tussen 12,1 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 14,2 °C. Er was 17,5 mm neerslag gedurende 7,3 uur. Er was 5,3 uur zonneschijn (39%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2009: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 5 april » Opening van Gamla Ullevi, een voetbalstadion in het Zweedse Göteborg en thuishaven van IFK Göteborg, GAIS en Örgryte IS en het Zweeds vrouwenvoetbalelftal.
      • 12 april » Tom Boonen wint voor de derde keer de wielerklassieker Parijs-Roubaix.
      • 23 oktober » Het radioprogramma Morgenstond van RadioNL wint als eerste programma dat niet door heel Nederland te beluisteren is De Gouden RadioRing.
      • 28 oktober » De NASA lanceert de raket Ares I-X, de eerste testvlucht van het Ares I-programma, dat onderdeel is van het Project Constellation.
      • 6 november » Door de val van de regering in Roemenië ziet het Internationaal Monetair Fonds zich genoodzaakt de financiële hulp aan het Oost-Europese land op te schorten.
      • 10 december » Barack Obama krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2007 » Nenita Cortes-Daluz (68), Filipijns politica en radiopresentatrice
    • 2007 » Pierre Messmer (91), Frans militair, koloniaal bestuurder en politicus
    • 2009 » Mady Rahl (94), Duits actrice
    • 2009 » Gustavo Martínez Frías (74), Colombiaans aartsbisschop
    • 2010 » Appie Baantjer (86), Nederlands voormalig politierechercheur en schrijver van de Baantjer reeksen.
    • 2010 » Dejene Birhanu (29), Ethiopisch atleet

    Over de familienaam Kampman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kampman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kampman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kampman (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Pullen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gerrie Pullen, "Stamboom Pullen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pullen/I5483.php : benaderd 25 december 2025), "Hendrik Jan "Henk" Kampman (1936-2009)".