Stamboom Pullen » Evert Ekkelenkamp (1911-1990)

Persoonlijke gegevens Evert Ekkelenkamp 


Gezin van Evert Ekkelenkamp

Hij is getrouwd met Geesjen Hamberg.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1936 te Heemse, Overijssel, NederlandNld, hij was toen 24 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Evert Ekkelenkamp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Evert Ekkelenkamp

Evert Ekkelenkamp
1911-1990

1936

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Begraafplaats Anerdijk Grafnr.Ba 16

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 november 1911 lag tussen 2,7 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 7,1 °C. Er was 1,3 mm neerslag. Er was 2,0 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 24 mei » In Nederland wordt de eerste vogel van een vogelringetje voorzien.
    • 30 mei » De eerste editie van de Indianapolis 500 vindt plaats op Indianapolis Motor Speedway.
    • 10 juli » Brand in twaalf panden op de Dam te Zaandam, zes doden.
    • 24 oktober » Tijdens de Italiaans-Turkse Oorlog is de Nieuport van kapitein-vlieger Carlos Piazza het eerste vliegtuig in de geschiedenis dat werd beschoten.
    • 30 oktober » In Brussel vindt onder leiding van Hendrik Lorentz de allereerste Solvay-conferentie plaats.
    • 14 december » Roald Amundsen bereikt als eerste mens de Zuidpool.
  • De temperatuur op 8 mei 1936 lag tussen 9,7 °C en 22,9 °C en was gemiddeld 16,1 °C. Er was 10,9 uur zonneschijn (71%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1936: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,5 miljoen inwoners.
    • 15 februari » Hitler presenteert de Volkswagen.
    • 7 maart » Duitsland start remilitarisatie van het Rijnland, daarmee het verdrag van Versailles overtredend.
    • 5 oktober » Totstandkoming van de eerste communicatie via coax-kabel, tussen New York en Philadelphia.
    • 31 oktober » Eerste poging een raket te lanceren op het Jet Propulsion Laboratory.
    • 30 november » Het Crystal Palace in Londen brandt volledig af.
    • 11 december » Koning Eduard VIII van het Verenigd Koninkrijk doet afstand van de troon om te kunnen trouwen met Wallis Simpson, een gescheiden Amerikaanse vrouw.
  • De temperatuur op 11 september 1990 lag tussen 6,6 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 13,5 °C. Er was 9,5 uur zonneschijn (73%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 29 maart » In België keurt de Kamer het wetsvoorstel Herman-Michielsens-Lallemand goed met 126 stemmen voor, 69 tegen en 12 onthoudingen. Hiermee wordt zwangerschapsonderbreking onder bepaalde voorwaarden niet langer strafbaar.
    • 20 april » In Gdańsk (Polen) wordt Lech Wałęsa met een grote meerderheid herkozen tot voorzitter van de Poolse vakbond Solidariteit.
    • 22 mei » Noord- en Zuid-Jemen worden herenigd tot de republiek Jemen.
    • 29 juli » Met ruim 1.200.000 bezoekers sluiten musea in Amsterdam en Otterlo hun deuren op de laatste dag ter, herinnering dat Vincent van Gogh, 100 jaar geleden overleed.
    • 22 oktober » In Rwanda zijn de rebellen die in opstand zijn gekomen tegen de regering bereid tot een wapenstilstand.
    • 10 november » De Libanese milities trekken zich na 15 jaar oorlog terug uit Beiroet.
  • De temperatuur op 15 september 1990 lag tussen 6,2 °C en 16,6 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,4 uur zonneschijn (11%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 5 april » De Belgische koning Boudewijn treedt 48 uur af. Hij doet dat om een abortuswet niet te hoeven tekenen, waar hij niet achter kan staan.
    • 20 mei » In Roemenië worden de eerste vrije verkiezingen gehouden na de val van het communisme. Interim-president Ion Iliescu en het Front voor Nationale Redding winnen de parlements- en presidentsverkiezingen.
    • 21 juni » In Iran laten 35.000 mensen het leven bij een aardbeving met een kracht van 7,7 op de schaal van Richter. De beving treft onder meer de gebieden Gilan en Zanjan. Een half miljoen mensen raakt dakloos en er vallen meer dan 100.000 gewonden.
    • 24 juli » Meer dan 43.000 Duitsers zijn na de Tweede Wereldoorlog overleden in interneringskampen in de Sovjet-bezettingszone, zo maakt het ministerie van buitenlandse zaken in Moskou bekend.
    • 4 oktober » Vijfhonderd Belgische paracommando's worden in het kader van een humanitaire actie naar Rwanda gestuurd nadat dat land om hulp had gevraagd.
    • 18 december » Moldavische leden van het Sovjet-parlement verlaten het Congres van Volksafgevaardigde uit protest tegen het gebrek aan steun voor Moldavië in zijn strijd tegen de separatistische bewegingen van Gagaoezen en Russen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ekkelenkamp


De publicatie Stamboom Pullen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerrie Pullen, "Stamboom Pullen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pullen/I5392.php : benaderd 24 september 2026), "Evert Ekkelenkamp (1911-1990)".