Stamboom Pullen » Gerrit Oelen (1915-1991)

Persoonlijke gegevens Gerrit Oelen 

  • Hij is geboren op 3 juli 1915 in Coevorden, Drenthe, Nederland, Nederland.
  • Hij is overleden op 21 november 1991, hij was toen 76 jaar oud.
    Beroep:Landbouwer
  • Een kind van Jan Oelen en Derkje Kieft
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 3 juni 2020.

Gezin van Gerrit Oelen

Hij is getrouwd met Zwaantje Derks.

Zij zijn getrouwd op 27 december 1940 te Heemse, Overijssel, Nederland, Nederland, hij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jan Oelen  1941-1941
  2. Derkje Oelen  1944-1945

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerrit Oelen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerrit Oelen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerrit Oelen

Hilbert Oelen
1838-1880
Jan Oelen
1874-1951
Derkje Kieft
1875-1958

Gerrit Oelen
1915-1991

1940
Jan Oelen
1941-1941
Derkje Oelen
1944-1945

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 juli 1915 lag tussen 14,0 °C en 24,2 °C en was gemiddeld 18,3 °C. Er was 8,2 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 19 januari » Georges Claude krijgt octrooi op de neonlamp.
      • 3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
      • 7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
      • 1 juli » Oprichting van de Luxemburgse voetbalclub Avenir Beggen.
      • 5 augustus » Duitse troepen nemen de Poolse hoofdstad Warschau in.
      • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
    • De temperatuur op 27 december 1940 lag tussen 0,2 °C en 5,1 °C en was gemiddeld 2,6 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 28 mei » De Belgische koning Leopold III capituleert met zijn troepen (zie België in de Tweede Wereldoorlog).
      • 10 juni » Italië verklaart de oorlog aan Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk.
      • 27 juli » Bugs Bunny maakt zijn entree in de cartoon A Wild Hare
      • 11 september » Oprichting Nederlandsche SS.
      • 15 oktober » Lluís Companys, president van de Generalitat de Catalunya wordt in het kasteel van Montjuïc in Barcelona gefusilleerd door het leger van het Francoregime.
      • 31 oktober » Vier Belgische ministers (Albert de Vleeshauwer, Camille Gutt, Hubert Pierlot en Paul-Henri Spaak) vormen een regering in ballingschap (België in de Tweede Wereldoorlog)
    • De temperatuur op 21 november 1991 lag tussen -1,2 °C en 0,6 °C en was gemiddeld -0,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
      • 30 maart » Het Vrije Volk verschijnt voor het laatst als zelfstandig dagblad.
      • 8 april » De hoofdredacteur van het Indonesische weekblad Monitor wordt tot vijf jaar cel veroordeeld wegens belediging van de islam.
      • 25 augustus » Linus Torvalds kondigt de ontwikkeling van het besturingssysteem Linux aan.
      • 3 oktober » Titelverdediger Nieuw-Zeeland opent in Londen het tweede officiële wereldkampioenschap rugby, gehouden in Ierland en Groot-Brittannië, met een 18-12 overwinning op Engeland.
      • 16 november » Gastland China wint de openingswedstrijd van het allereerste WK voetbal voor vrouwen door Noorwegen met 4-0 te verslaan in Kanton.
      • 30 december » Eerste uitzending van de Belgische televisieserie Familie.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Oelen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Oelen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Oelen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Oelen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Pullen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gerrie Pullen, "Stamboom Pullen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pullen/I3933.php : benaderd 25 december 2025), "Gerrit Oelen (1915-1991)".