Stamboom Pullen » Dirkje "Durkje" Kok (1893-1966)

Persoonlijke gegevens Dirkje "Durkje" Kok 

  • Roepnaam is Durkje.
  • Zij is geboren op 24 januari 1893 in Avereest (ov )Nld.
  • Beroep: 1919 Dienstbode.
  • Zij is overleden op 3 oktober 1966 in Hardenberg, Overijssel, Nederland, Nederland, zij was toen 73 jaar oud.
  • Zij is begraven in Heemse, Overijssel, NederlandNld.Bron 1
  • Een kind van Harm Kok en Barbera Van Goor
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 januari 2023.

Gezin van Dirkje "Durkje" Kok

Zij is getrouwd met Jannes Pullen.

Zij zijn getrouwd op 9 mei 1919 te Ambt Hardenberg, Overijssel, Nederland, Nederland, zij was toen 26 jaar oud.Bron 2

Beroep: 1919 Landbouwer

Kind(eren):

  1. Jennigje Pullen  1920-2013 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Dirkje "Durkje" Kok?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Dirkje "Durkje" Kok

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Dirkje Kok

Harm Kok
1850-1939

Dirkje Kok
1893-1966

1919

Jannes Pullen
1885-1977


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Begraafplaats Scholtensdijk Grafnr.214.2
    2. B.S.Ambt Hardenberg akte19

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 januari 1893 lag rond de 3,6 °C. Er was 0.6 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
      • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
      • 19 september » De vrouwen in Nieuw-Zeeland krijgen stemrecht.
      • 16 november » Oprichting van de Tsjechische voetbalclub Sparta Praag.
      • 16 december » Wereldpremière van Antonín Dvořáks symfonie Uit de Nieuwe Wereld
      • 23 december » Eerste opvoering van de Duitse opera Hänsel und Gretel.
    • De temperatuur op 9 mei 1919 lag tussen 8,3 °C en 22,5 °C en was gemiddeld 16,0 °C. Er was 13,2 uur zonneschijn (86%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 11 maart » Het Paraguayaans voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis en verliest thuis met 5-1 van buurland Argentinië.
      • 23 maart » Benito Mussolini richt de fascistische partij op.
      • 13 april » Britse en Gurkha troepen vermoorden in Amritsar, India ten minste 379 ongewapende deelnemers aan demonstratie in het kader van de geweldloos-verzet-campagne van Gandhi
      • 28 juni » Ondertekening van het Verdrag van Versailles.
      • 2 augustus » Eerste parachutesprong in de VS.
      • 13 oktober » Tijdens de Convention portant réglementation de la Navigation Aérienne in Parijs wordt vastgelegd dat Nederland de nationaliteitsletter H (van Holland) voor luchtvaartuigradiostations zou gaan voeren.
    • De temperatuur op 3 oktober 1966 lag tussen 13,2 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 5,2 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 0,3 uur zonneschijn (3%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 14 april 1965 tot 22 november 1966 was er in Nederland het kabinet Cals met als eerste minister Mr. J.M.L.Th. Cals (KVP).
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • In het jaar 1966: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,4 miljoen inwoners.
      • 2 maart » In het Academisch ziekenhuis van Leiden vindt de Eerste niertransplantatie plaats.
      • 26 mei » Guyana wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
      • 28 mei » In het Disneyland Park te Anaheim opent de attractie "It's a small world".
      • 29 mei » In Mexico-Stad wordt het Aztekenstadion officieel in gebruik genomen.
      • 20 september » De installatie van het Boerenpartij-Eerste Kamerlid Hendrik Adams, die omstreden is vanwege zijn oorlogsverleden, leidt tot een handgemeen tussen hem en VVD-collega Jan Baas. Adams treedt korte tijd later af.
      • 4 oktober » Basutoland wordt onafhankelijk van Groot-Brittannië onder de naam Koninkrijk Lesotho.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kok

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kok.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kok.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kok (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Pullen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gerrie Pullen, "Stamboom Pullen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pullen/I3565.php : benaderd 24 september 2026), "Dirkje "Durkje" Kok (1893-1966)".