Stamboom Pullen » Jan Nijland (1957-1977)

Persoonlijke gegevens Jan Nijland 

  • Hij is geboren op 8 april 1957 in Bergentheim, Overijssel, Nederland, Nederland.
  • Woonachtig: NL.
  • Hij is overleden op 10 juli 1977 in Bergentheim (0v), Nederland, hij was toen 20 jaar oud.
  • Hij is begraven op 14 juli 1977 in Bergentheim (0v), Nederland.Bron 1
  • Een kind van Albert Nijland en Grietje Mulder
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 april 2020.

Gezin van Jan Nijland

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Nijland?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Nijland

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Nijland

Jan Mulder
1889-1959

Jan Nijland
1957-1977


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Begraafplaats bergentheim Grafnr 059

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 april 1957 lag tussen 1,1 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 5,9 °C. Er was 12,0 uur zonneschijn (90%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1957: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,0 miljoen inwoners.
      • 12 februari » Bisschopswijding van Wilhelmus Marinus Bekkers, Nederlands bisschop-coadjutor van 's-Hertogenbosch.
      • 23 februari » Oprichting van het Bisdom Essen in de Bondsrepubliek Duitsland.
      • 25 april » AFC Ajax neemt Johan Cruijff aan als lid. Een proefwedstrijd hoeft hij niet te spelen. Jeugdtrainer Jany van der Veen heeft hem in Betondorp in Amsterdam-Oost op straat zien voetballen en weet genoeg.
      • 16 juli » De eerste supersonische transcontinentale vlucht van Californië naar New York in 3 uur, 23 minuten en 8 seconden door John Glenn.
      • 16 september » Richard Feynman en Murray Gell-Mann presenteren de theorie van de zwakke kernkracht.
      • 31 oktober » Stroomuitval in Minnesota, waardoor een van de patiënten van Dr. Lillihei sterft en zijn vriend Earl Bakken gestimuleerd wordt de pacemaker uit te vinden.
    • De temperatuur op 10 juli 1977 lag tussen 12,8 °C en 24,7 °C en was gemiddeld 18,9 °C. Er was 12,5 uur zonneschijn (76%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1977: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,8 miljoen inwoners.
      • 4 maart » In Los Alamos wordt de eerste Cray-1-supercomputer in gebruik genomen.
      • 3 april » De landen van de Benelux en Frankrijk gaan voor het eerst sinds de Tweede Wereldoorlog weer over op de zomertijd.
      • 19 juni » Heiligverklaring van John Nepomucene Neumann (1811-1860), Amerikaans bisschop van Aartsbisdom Philadelphia.
      • 26 juni » De Nederlandse motorcoureur Wil Hartog wint de TT van Assen in de 500cc-klasse.
      • 21 juli » Begin van een zesdaags gewapend grensconflict tussen Egypte en Libië.
      • 5 september » De West-Duitse werkgeversvoorzitter Hanns-Martin Schleyer wordt door RAF-sympathisanten ontvoerd.
    • De temperatuur op 14 juli 1977 lag tussen 11,6 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 3,5 uur zonneschijn (21%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1977: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,8 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Apple Inc. wordt een officieel geregistreerde bedrijfsvorm. Dit voor meer zekerheid en veiligheid.
      • 16 januari » Buitenlandse troepen proberen de macht te grijpen in Benin, maar de door Frankrijk gesteunde poging tot staatsgreep geleid door Bob Denard mislukt waardoor president Mathieu Kérékou in het zadel blijft zitten.
      • 26 maart » Het Nederlands voetbalelftal verslaat België met 2-0 in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1978. Johnny Rep en Johan Cruijff schieten raak.
      • 15 mei » Freddy Maertens wint met overmacht de Ronde van Spanje. Hij leidt het klassement vanaf de eerste dag en schrijft 13 van de 19 etappes op zijn naam.
      • 26 oktober » Het Nederlands voetbalelftal wint in Amsterdam met 1-0 van België in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal 1978 in Argentinië. PSV'er René van de Kerkhof maakt in de vierde minuut het enige doelpunt. Het blijkt later de laatste (en 48ste) interland van sterspeler Johan Cruijff in Oranje.
      • 5 december » Bophuthatswana is het tweede thuisland dat door Zuid-Afrika onafhankelijk verklaard wordt. Geen enkel ander land zal Bophuthatswana erkennen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Nijland

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Nijland.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Nijland.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Nijland (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Pullen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gerrie Pullen, "Stamboom Pullen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pullen/I1861.php : benaderd 24 september 2026), "Jan Nijland (1957-1977)".