Stamboom Pullen » Grietje Leideman (1908-1990)

Persoonlijke gegevens Grietje Leideman 

  • Zij is geboren op 19 januari 1908.
  • Zij is overleden op 28 januari 1990, zij was toen 82 jaar oud.
  • Zij is begraven in Hardenberg, Overijssel, Nederland, Nederland.Bron 1
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 maart 2022.

Gezin van Grietje Leideman

Zij is getrouwd met Gerrit Lennips.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grietje Leideman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Begraafplaats Bruchterweg Grafnr.B.2 oost 189

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 januari 1908 lag tussen -0,9 °C en 3,1 °C en was gemiddeld 0,9 °C. Er was 0,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AS Bari.
    • 7 februari » Op de rijksmarinewerf wordt de kiel gelegd van het pantserschip De Zeven Provinciën.
    • 15 februari » Goedkeuring van de Missionarissen van Afrika of Witte Paters door Paus Pius X.
    • 2 maart » Eerste driechromatische foto's van Gabriel Jonas Lippmann.
    • 19 juli » Oprichting in Manchester van de wereldzwembond Fédération Internationale de Natation Amateur (FINA).
    • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Charles Daniels scherpt bij de Olympische Spelen in Londen het wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.05,6. Het oude (en eerste) record op het koningsnummer stond sinds 3 december 1905 op naam van de Hongaar Zoltán Halmay.
  • De temperatuur op 28 januari 1990 lag tussen 3,7 °C en 10,0 °C en was gemiddeld 6,9 °C. Er was 5,1 mm neerslag gedurende 5,3 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De złoty wordt in Polen met meer dan 50% gedevalueerd. Sommige prijzen stijgen zo met 400%.
    • 9 juli » De Henriette Roland Holst-prijs gaat naar Wim de Bie voor zijn boek Schoftentuig.
    • 3 oktober » Rwanda vraagt hulp aan België om het hoofd te bieden aan de invasie van Tutsi-rebellen.
    • 19 november » Golfoorlog - Irak maakt bekend dat er 250.000 soldaten extra in Koeweit zullen worden ingezet.
    • 19 november » Jean Rouaud ontvangt de Prix Goncourt voor zijn debuutroman Les Champs d'honneur.
    • 11 december » Het door nationalisten gedomineerde parlement van Georgië heft de autonomie op van Zuid-Ossetië en daar de noodtoestand afgekondigd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Leideman

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Leideman.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Leideman.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Leideman (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Pullen is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Gerrie Pullen, "Stamboom Pullen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pullen/I1336.php : benaderd 10 februari 2026), "Grietje Leideman (1908-1990)".