Stamboom Pullen » Jahanna Ottina Koster (-1933)

Persoonlijke gegevens Jahanna Ottina Koster 

  • Zij is geboren in Hardenberg, Overijssel, Nederland, Nederland.Bron 1
  • Ze werd gedoopt.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden op 25 januari 1933 in Slagharen, Overijssel, Nederland, Nederland.Bron 2
  • Een kind van Lambertus Koster en Anna Fieten
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 20 april 2020.

Gezin van Jahanna Ottina Koster

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jahanna Ottina Koster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jahanna Ottina Koster

Jahanna Ottina Koster
-1933


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. (Niet openbaar)
    2. B.S.Ambt Hardenberg 8

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 25 januari 1933 lag tussen -11,1 °C en -3,5 °C en was gemiddeld -8,0 °C. Er was 7,7 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1933: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,2 miljoen inwoners.
      • 27 februari » Het Duitse parlementsgebouw, de Rijksdag in Berlijn, wordt in brand gestoken.
      • 2 maart » King Kong gaat in New York in première
      • 22 maart » Het concentratiekamp Dachau wordt geopend.
      • 7 augustus » Begin van de Genocide van Simele. Het Irakese leger vernietigt, onder toezicht van de Britten, tientallen Assyrische dorpen en vermoordt daarbij duizenden Assyriërs.
      • 10 oktober » Het eerste synthetische wasmiddel (Dreft) komt op de markt.
      • 16 december » Abe de Vries en Sipke Castelein winnen de vijfde Elfstedentocht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Koster

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koster.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koster.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koster (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Pullen is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Gerrie Pullen, "Stamboom Pullen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pullen/I1250.php : benaderd 25 december 2025), "Jahanna Ottina Koster (-1933)".