Stamboom van de Veer - Postma » Foeck Janckes van Fockama (± 1355-????)

Persoonlijke gegevens Foeck Janckes van Fockama 


Gezin van Foeck Janckes van Fockama

Zij is getrouwd met Douwe Douwez Douwama van Ockinga.

Zij zijn getrouwd tussen 1379 en 1382 te Langweer, Doniawerstal, Friesland, Netherlands.


Kind(eren):

  1. Jancko Douwesz van Douma  ± 1385-1476
  2. Saepck Douwesdr Douwama  ± 1390-1467 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Foeck Janckes van Fockama?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Foeck Janckes van Fockama

Foeck Janckes van Fockama
± 1355-????

1382

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Fockama


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Olga D. van de Veer, "Stamboom van de Veer - Postma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-postma/I1870.php : benaderd 26 december 2025), "Foeck Janckes van Fockama (± 1355-????)".