Stamboom Posthuma » Coenraad Andreas Posthuma (1908-)

Persoonlijke gegevens Coenraad Andreas Posthuma 


Gezin van Coenraad Andreas Posthuma

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 11 september 1940 te Amsterdam, Noord-Holland, Nederland, hij was toen 32 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Coenraad Andreas Posthuma?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Coenraad Andreas Posthuma

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Coenraad Andreas Posthuma

Jacoba Huijer
1835-????

Coenraad Andreas Posthuma
1908-????

Coenraad Andreas Posthuma

1940
(Niet openbaar)

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 mei 1908 lag tussen 10,1 °C en 21,9 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 6,2 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Maurice Merleau-Ponty, Frans filosoof († 1961)
      • 1 april » Oprichting van de Argentijnse voetbalclub CA San Lorenzo de Almagro.
      • 18 juni » In Nature wordt door A. A. Campbell Swinton een volledig elektronisch televisiesysteem beschreven.
      • 30 juni » In Toengoeska (nu Kraj Krasnojarsk) in Siberië vindt een ongekend krachtige explosie plaats, waarvan de oorzaak nooit is opgehelderd.
      • 10 juli » Heike Kamerlingh Onnes maakt voor het eerst helium vloeibaar.
      • 5 oktober » Oostenrijk-Hongarije annexeert Bosnië, dat vanaf 1878 een condominium was, bestuurd samen met het Ottomaanse Rijk.
    • De temperatuur op 11 september 1940 lag tussen 6,6 °C en 15,6 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 5,2 uur zonneschijn (40%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 17 mei » Tweede Wereldoorlog: Na het bombardement op Middelburg wordt de strijd in Zeeland opgegeven, drie dagen nadat Nederland capituleerde.
      • 9 juni » Noorwegen capituleert voor de Duitsers.
      • 25 juni » Oprichting van het Apostolisch vicariaat Semarang in Nederlands-Indië.
      • 11 september » Oprichting Nederlandsche SS.
      • 15 oktober » Lluís Companys, president van de Generalitat de Catalunya wordt in het kasteel van Montjuïc in Barcelona gefusilleerd door het leger van het Francoregime.
      • 9 december » Het Britse leger valt Italiaanse troepen in Noord-Afrika aan.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Posthuma

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Posthuma.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Posthuma.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Posthuma (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Ferry Posthuma Scholtes, "Stamboom Posthuma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-posthuma/R816.php : benaderd 8 februari 2026), "Coenraad Andreas Posthuma (1908-)".