De temperatuur op 18 september 1915 lag tussen 7,7 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 0,5 mm neerslag. Er was 0,6 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
25 januari » Alexander Graham Bell voert het eerste transcontinentale telefoongesprek, van New York naar San Francisco
16 februari » De Fransen beginnen in Champagne een winteroffensief tegen de Duitse troepen; een maand later wordt het zonder enig resultaat afgeblazen.
22 april » Tijdens de Eerste Wereldoorlog maken Duitse troepen bij Ieper (België) voor het eerst gebruik van gifgas in de Ieperboog.
7 mei » De RMS Lusitania wordt getorpedeerd door een Duitse onderzeeboot.
5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.
25 september » Begin van de Slag bij Loos.
Dag van overlijden 22 december 2003
De temperatuur op 22 december 2003 lag tussen -0,6 °C en 4,1 °C en was gemiddeld 1,2 °C. Er was 1,5 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 4,1 uur zonneschijn (53%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
1 januari » Luiz Inácio Lula da Silva wordt president van Brazilië.
10 juli » Wikibooks wordt gestart.
14 september » In Barcelona prolongeert de Nederlandse vrouwenhockeyploeg de Europese titel.
15 september » In de Efteling vindt een ongeval plaats met de attractie Piraña. Een van de boten kantelt.
12 oktober » De popgroep Duran Duran geeft haar eerste concert in 18 jaar.
20 oktober » De Belgische Justine Henin lost haar landgenote Kim Clijsters na tien weken af als nummer één op de wereldranglijst der tennisprofessionals; zij moet die positie echter al na één week weer afstaan aan diezelfde Clijsters.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Ferry Posthuma Scholtes, "Stamboom Posthuma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-posthuma/R127.php : benaderd 25 december 2025), "Theodorus "Theo" van den Hoven (1915-2003)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.