Stamboom Posthuma » Gerardus Lodewikus ( Lo ) Neve (1885-1940)

Persoonlijke gegevens Gerardus Lodewikus ( Lo ) Neve 

Bron 1

Gezin van Gerardus Lodewikus ( Lo ) Neve

Hij is getrouwd met Theresia Wilhelmina ( Trees ) Fock.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Neve  
  2. Alida ( Lida ) Neve  1912-2007
  3. Neve  

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus Lodewikus ( Lo ) Neve?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Afbeelding(en) Gerardus Lodewikus ( Lo ) Neve

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus Lodewikus ( Lo ) Neve

Gerardus Lodewikus ( Lo ) Neve
1885-1940

Gerardus Lodewikus ( Lo ) Neve


Neve
????-
Neve
????-

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Neve Web Site, Irene Beijnvoort - Neve, Gerardus Lodewikus ( Lo ) Neve, 13 mei 2013
    Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen
    Stamboom op MyHeritage.com
    Familiesite: Neve Web Site
    Stamboom: Neve2

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 augustus 1885 lag rond de 17,2 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 59%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1885: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 1 april » Het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt voor het eerst als dagblad.
    • 3 april » De motor van Gottlieb Daimler wordt gepatenteerd in Duitsland.
    • 13 mei » Oprichting van de Nederlandsche Kolfbond in de sociëteit De Vereniging te Haarlem. Honderd jaar later, op maandag 13 mei 1985, krijgt de bond het predicaat Koninklijk.
    • 17 juni » Het Vrijheidsbeeld komt aan in de haven van New York.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van De Nieuwe Gids verschijnt.
    • 10 november » Demonstratie van de eerste motorfiets door bouwer Gottlieb Daimler.
  • De temperatuur op 3 november 1940 lag tussen 7,3 °C en 12,7 °C en was gemiddeld 9,6 °C. Er was 34,3 mm neerslag gedurende 17,6 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Dzsingisz Gabor, Nederlands politicus en bestuurder
    • 21 april » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub AC Cesena.
    • 1 juli » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FK Inter Bratislava.
    • 13 augustus » Begin Operatie Adelaar tijdens de Slag om Engeland.
    • 23 november » Het eerste (illegale) nummer van De Waarheid verschijnt in een oplage van 6.000 exemplaren.
    • 26 november » Rudolph Cleveringa, decaan van de Juridische Faculteit van de universiteit van Leiden, protesteert in een openbare rede tegen het door de Duitse bezettingsautoriteiten aangezegde ontslag van zijn joodse collega prof. E.M. Meijers.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Neve

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Neve.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Neve.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Neve (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Ferry Posthuma Scholtes, "Stamboom Posthuma", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-posthuma/R1134.php : benaderd 27 augustus 2026), "Gerardus Lodewikus ( Lo ) Neve (1885-1940)".