Stamboom Lemoine/Post/Breg/Kensen » Maria Alida ten Hoope (1898-1969)

Persoonlijke gegevens Maria Alida ten Hoope 

  • De naam is van het type 'naam gegeven bij of rond de geboorte'
  • Zij is geboren in het jaar 1898.
  • Zij is overleden in het jaar 1969, zij was toen 71 jaar oud.
  • De biologische ouders zijn Cornelis ten Hoope en Antje van der Woude
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 juni 2024.

Gezin van Maria Alida ten Hoope

Zij is getrouwd met Cornelis Mons.

Zij zijn getrouwd op 14 december 1921 te Amsterdam, Noord-Holland, zij was toen 23 jaar oudAmsterdam.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Alida ten Hoope?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Alida ten Hoope

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Alida ten Hoope

Johanna Reek
1820-1896

Maria Alida ten Hoope
1898-1969

1921

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 december 1921 lag tussen 0,1 °C en 3,5 °C en was gemiddeld 2,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
      • 28 januari » Albert Einstein zet heel de wereld op zijn kop. In een redevoering in Berlijn beweert hij dat het universum gemeten kan worden.
      • 13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
      • 24 mei » De Belgische regering verleent het stakingsrecht aan de vakbonden.
      • 20 oktober » Frankrijk en Turkse revolutionairen sluiten het Verdrag van Ankara.
      • 24 november » De Japanse kroonprins Hirohito wordt regent voor zijn zieke vader, Yoshihito
      • 3 december » Oprichting van de Egyptische voetbalbond.

    Over de familienaam Ten Hoope


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    E. Lemoine, "Stamboom Lemoine/Post/Breg/Kensen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-post/I1422.php : benaderd 25 december 2025), "Maria Alida ten Hoope (1898-1969)".