Stamboom Plugboer » Jacoba Stins (1930-2017)

Persoonlijke gegevens Jacoba Stins 


Gezin van Jacoba Stins

Zij is getrouwd met Klaas Giltjes.

Zij zijn getrouwd rond 1956.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Stins?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba Stins

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Stins

Jan Stins
1861-1950
Jaapje Deugd
1863-1945
Grietje Kruk
1872-1953
Gerrit Stins
1902-1982

Jacoba Stins
1930-2017

± 1956

Klaas Giltjes
1930-2004


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 10 juli 1930 lag tussen 10,8 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 15,4 °C. Er was 4,9 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 30 mei » In Łódź wordt het Stadion Widzewa in gebruik genomen, de thuisbasis van de Poolse voetbalclub Widzew Łódź.
      • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
      • 29 juni » De Z. Robertus Bellarminus, SJ wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
      • 30 juli » Uruguay wint het WK voetbal door in de finale Argentinië te verslaan met 4-2.
      • 13 augustus » Oprichting van het Bisdom Berlijn in Duitsland.
      • 4 december » Het Vaticaan keurt periodieke onthouding goed als methode voor anticonceptie.
    • De temperatuur op 6 april 2017 lag tussen 3,8 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,6 uur zonneschijn (20%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
      • 29 januari » In de Roemeense hoofdstad Boekarest protesteren meer dan 50.000 mensen tegen de aangekondigde versoepeling van de anticorruptiewetgeving.
      • 10 juni » Bij atletiekwedstrijden in Zweibrücken scherpt Menno Vloon het Nederlands record polsstokhoogspringen aan, van 5,81 tot 5,85 meter.
      • 29 juli » Het Nederlands vrouwenvoetbalelftal bereikt de halve finales van het EK in eigen land door op De Vijverberg in Doetinchem met 2-0 te winnen van Zweden door doelpunten van Lieke Martens en Vivianne Miedema.
      • 21 september » De politie van Amsterdam pakt voortvluchtige maffioso Gioacchino Bonarrigo op. Het neefje van maffiabaas Antonio Ascone werd op het Waterlooplein gearresteerd.
      • 8 oktober » Zeilster Marit Bouwmeester wint voor de kust van Barcelona de Europese titel in de Laser radial-klasse.
      • 27 oktober » Het Catalaans Parlement parlement stemt anoniem over onafhankelijkheid van Catalonië. 82 van de 135 parlementariërs brengen een stem uit: 70 voor onafhankelijkheid, tien mensen stemmen tegen en twee mensen stemmen blanco. Voor de stemming loopt de oppositie uit protest de zaal uit. Na de stemming wordt de onafhankelijkheid uitgeroepen. De Spaanse senaat geeft daarop toestemming artikel 155 van de Spaanse grondwet in te zetten, waarmee de Catalaanse regering uit de macht gezet kan worden.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Stins

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Stins.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Stins.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Stins (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Plugboer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hendrik de Graaf, "Stamboom Plugboer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-plugboer/I9999.php : benaderd 21 oktober 2026), "Jacoba Stins (1930-2017)".