Stamboom Plugboer » Hillegien Oelen (1923-1983)

Persoonlijke gegevens Hillegien Oelen 


Gezin van Hillegien Oelen

Zij is getrouwd met Klaas Geert Steegstra.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hillegien Oelen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hillegien Oelen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hillegien Oelen

Geesje Jonker
1852-1917

Hillegien Oelen
1923-1983



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 oktober 1923 lag tussen 8,1 °C en 15,2 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 8,7 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
      • 10 maart » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Villarreal CF.
      • 4 april » Officiële opening van het Wilhelminakanaal.
      • 13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
      • 14 juni » Warren G. Harding gebruikt als eerste Amerikaanse president de radio.
      • 14 september » Miguel Primo de Rivera wordt dictator van Spanje.
      • 2 december » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de vierde keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-0 te winnen van naaste belager Argentinië.
    • De temperatuur op 11 september 1983 lag tussen 8,9 °C en 12,9 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 17,5 mm neerslag gedurende 11,4 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (8%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 17 februari » Algehele herziening van de Nederlandse Grondwet.
      • 1 maart » De cent wordt afgeschaft in Nederland. Het muntje wordt amper gebruikt en is te duur: 1 cent maken kost 3 cent.
      • 27 april » Het Nederlands voetbalelftal gaat in Utrecht met 3-0 onderuit tegen Zweden. Drie spelers maken hun debuut voor Oranje in het vriendschappelijke duel: Wim Hofkens (Anderlecht), en de broers Erwin en Ronald Koeman (FC Groningen).
      • 21 juni » Sovjet-atleet Sergej Litvinov verbetert zijn eigen wereldrecord kogelslingeren (83,98 meter) tot een afstand van 84,14 meter.
      • 14 augustus » Openingsceremonie van de negende Pan-Amerikaanse Spelen, gehouden in Caracas.
      • 27 augustus » In het Wagener-stadion in Amstelveen wint de Nederlandse mannenhockeyploeg voor het eerst in de geschiedenis de Europese titel.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1921 » Johan Wilman, Nederlands werktuigkundig ingenieur en klokkenluider († 2009)
    • 1922 » Nils Liedholm, Zweeds voetballer († 2007)
    • 1924 » Aloísio Lorscheider, Braziliaans theoloog, aartsbisschop, kardinaal en (mensenrechten)activist († 2007)
    • 1924 » Alphons Egli, Zwitsers politicus († 2016)
    • 1924 » Johnny Werket, Amerikaans schaatser († 2010)
    • 1924 » Rika Jansen, Nederlands zangeres († 2016)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Oelen

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Oelen.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Oelen.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Oelen (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Plugboer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hendrik de Graaf, "Stamboom Plugboer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-plugboer/I8883.php : benaderd 30 december 2025), "Hillegien Oelen (1923-1983)".