Stamboom Plugboer » Tewes Dekker (1865-1947)

Persoonlijke gegevens Tewes Dekker 


Gezin van Tewes Dekker

Hij is getrouwd met Antje Alberts Faber.

Zij zijn getrouwd op 6 mei 1893 te Dantumadeel, hij was toen 28 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Frederik Dekker  1894-1976
  2. Tietje Dekker  1896-1899
  3. Albert Dekker  1898-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Tewes Dekker?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Tewes Dekker

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Tewes Dekker

Tewes Dekker
1865-1947

1893
Tietje Dekker
1896-1899
Albert Dekker
1898-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 mei 1865 lag rond de 17,1 °C. De winddruk was 1.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 34%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 15 april » Abraham Lincoln sterft aan zijn verwondingen die hij de vorige dag opliep.
    • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Onbevlekte Maria of Paters van Chavagnes door Paus Pius IX.
    • 19 juni » In Galveston, Texas wordt de afschaffing van de slavernij en de vrijheid van alle voormalige slaven in Texas afgekondigd. De dag wordt in de Verenigde Staten gevierd als Juneteenth.
    • 21 juli » Op het marktplein in Springfield, Missouri schiet Wild Bill Hickok Dave Tutt neer in wat wordt gezien als het eerste westernduel.
    • 17 december » Leopold II wordt koning der Belgen.
    • 26 december » De percolator wordt uitgevonden door James Mason.
  • De temperatuur op 6 mei 1893 lag rond de 12,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 42%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Een 'veiligheidscomité' o.l.v. Sanford Dole pleegt een staatsgreep en zet koningin Lili'uokalani af: het eerste geval van VS-Amerikaans imperialisme.
    • 10 maart » Ivoorkust wordt een Franse kolonie.
    • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
    • 19 september » De vrouwen in Nieuw-Zeeland krijgen stemrecht.
    • 1 oktober » Oprichting van de Zwolsche Athletische Club.
    • 15 november » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Basel.
  • De temperatuur op 2 april 1947 lag tussen 0,4 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 1,4 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
    • 21 februari » Edwin Land demonstreert de eerste instant fotocamera, de Polaroid Land Camera geheten.
    • 7 juni » Oprichting van de Roemeense voetbalclub Steaua Boekarest.
    • 10 juni » Saab produceert zijn eerste auto.
    • 24 juni » De eerste bekende rapportage van een UFO: Kenneth Arnold, vliegend over de staat Washington, ziet negen lichtgevende ronde objecten.
    • 26 juli » Benoeming van Antonius Hanssen tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
    • 29 november » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties besluit Palestina te verdelen tussen Arabieren en Joden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Dekker

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dekker.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dekker.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dekker (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Plugboer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hendrik de Graaf, "Stamboom Plugboer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-plugboer/I3077.php : benaderd 18 oktober 2026), "Tewes Dekker (1865-1947)".