De temperatuur op 19 november 1923 lag tussen 0,2 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 22,7 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
4 april » Officiële opening van het Wilhelminakanaal.
13 april » Kurt Schwitters houdt in de bovenzaal van Hotel Phoenix te Drachten de laatste DaDa-bijeenkomst ter wereld.
12 juni » Oprichting van de Rooms-katholieke Apostolische Prefectuur IJsland.
7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
1 november » In Antwerpen wordt het Bosuilstadion geopend met een galawedstrijd tussen België en Engeland.
12 november » Adolf Hitler wordt gearresteerd wegens zijn mislukte poging om op 8 november de macht te grijpen.
Trouwdag 16 juni 1953
De temperatuur op 16 juni 1953 lag tussen 10,8 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 6,8 uur zonneschijn (41%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
14 maart » Joke Roelevink, Nederlands historicus († 2018)
14 april » Invasie van de Vietminh in Laos.
25 april » James Watson en Francis Crick publiceren in Nature de structuur van het menselijk DNA.
29 april » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Denemarken tot Bisdom Kopenhagen.
18 juni » Egypte wordt uitgeroepen tot republiek en generaal Mohammed Naguib ingezworen als eerste president
25 oktober » Voor de eerste keer wordt een voetbalwedstrijd uitgezonden op de Nederlandse televisie. Voor de rechten van Nederland-België betaalt de NTS vijfhonderd gulden aan de KNVB. Nederland telt dertigduizend televisietoestellen.
Dag van overlijden 18 november 1999
De temperatuur op 18 november 1999 lag tussen -0,2 °C en 6,0 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 9,8 mm neerslag gedurende 6,7 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (30%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
3 januari » Paul van Buitenen, ambtenaar bij de Europese financiële controledienst, wordt door de Europese Commissie geschorst. Hij brengt de Europese commissarissen Édith Cresson en Manuel Marin in opspraak.
10 januari » Ter gelegenheid van de zeventigjarige verjaardag van de eerste publicatie van het eerste Kuifjeverhaal, geeft de firma Casterman een herdruk uit van Tintin au pays des Soviets (Kuifje in het land van de Sovjets).
23 maart » Zwemmer Grant Hackett uit Australië scherpt in Brisbane het wereldrecord op de 200 meter vrije slag aan tot 1.46,67. De mondiale toptijd stond sinds 1989 met 1.46,69 op naam van Giorgio Lamberti.
2 mei » Paus Johannes Paulus II verklaart de populaire Italiaanse kapucijnermonnik Pater Pio (1887-1968) zalig.
6 november » Het Conseco Fieldhouse vervangt de Market Square Arena als thuisbasis van de basketballers van de Indiana Pacers.
6 december » 20.000 scholieren demonstreren voor verlichting van de tweede fase in Den Haag. Rellen en vernieling tot gevolg.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Hendrik de Graaf, "Stamboom Plugboer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-plugboer/I2049.php : benaderd 22 oktober 2026), "Albert Dekker (1923-1999)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.