Stamboom Plugboer » Hendrik van der Heerik (1895-1964)

Persoonlijke gegevens Hendrik van der Heerik 


Gezin van Hendrik van der Heerik

Hij is getrouwd met Lijntje Penning.

Zij zijn getrouwd op 25 oktober 1917 te Ridderkerk, hij was toen 22 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jan van der Heerik  1922-1989
  2. Anna van der Heerik  1927-2017
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik van der Heerik?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik van der Heerik


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 januari 1895 lag rond de -0,8 °C. Er was 2 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 februari » De gebroeders Lumière verkrijgen in Parijs patent op hun cinematograaf.
    • 20 februari » De Engelse schaatser Albert E. Tebbit vestigt het werelduurrecord op de schaats in Leytestone: in één uur tijd schaatst hij 26448 m.
    • 7 mei » Aleksandr Popov demonstreert radiotelegrafie voor leden van de Russische Sociëteit Natuurkunde en Chemie.
    • 25 mei » Iers toneelschrijver en dichter Oscar Wilde wordt schuldig bevonden aan sodomie en moet voor twee jaar de gevangenis in.
    • 10 november » Eerste voorstelling van de cinematograaf van de gebroeders Lumière in Brussel.
    • 23 december » In Amsterdam wordt de Bouwonderneming Jordaan NV opgericht, een experiment om te zien of het mogelijk is om de erbarmelijke leefomstandigheden van de arbeidersklasse in de volkswijk de Jordaan te verbeteren zonder overheidssteun.
  • De temperatuur op 25 oktober 1917 lag tussen 4,5 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 8,1 mm neerslag. Er was 2,5 uur zonneschijn (25%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 28 januari » Het Amerikaanse leger staakt de zoektocht naar Pancho Villa.
    • 5 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd voor een tweede termijn als President van de Verenigde Staten
    • 14 maart » Het Russische regime van de tsaar komt ten val.
    • 4 juni » De eerste Pulitzerprijs wordt uitgereikt.
    • 9 juli » De Zweed John Zander verbetert in Stockholm het wereldrecord op de 2000 meter hardlopen. Zijn tijd is 5'31,0".
    • 26 december » De Slag om Jeruzalem is afgelopen. De Eerste Wereldoorlog in en rond Jeruzalem is afgelopen. De Britten winnen de slag.
  • De temperatuur op 21 januari 1964 lag tussen -2,8 °C en 1,4 °C en was gemiddeld -0,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juli 1963 tot 14 april 1965 was er in Nederland het kabinet Marijnen met als eerste minister Mr. V.G.M. Marijnen (KVP).
  • In het jaar 1964: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,0 miljoen inwoners.
    • 28 maart » Radiopiraat Radio Caroline start uitzendingen.
    • 5 juni » The Beatles geven het eerste van twee concerten in het Noord-Hollandse Blokker.
    • 28 juni » Bisschopswijding van Johannes Willebrands, Nederlands secretaris van het Secretariaat voor de Eenheid onder de Christenen, in Rome door paus Paulus VI.
    • 16 augustus » Bisschopswijding van de Nederlander Paul Verschuren, bisschop-coadjutor van Helsinki (Finland).
    • 17 september » De Belgische organisatie Oxfam wordt opgericht.
    • 24 september » De Commissie-Warren publiceert haar rapport over de moord op president Kennedy.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van der Heerik


De publicatie Stamboom Plugboer is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hendrik de Graaf, "Stamboom Plugboer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-plugboer/I17399.php : benaderd 20 oktober 2026), "Hendrik van der Heerik (1895-1964)".