Stamboom Plugboer » Froukje van den Bosch (1875-1954)

Persoonlijke gegevens Froukje van den Bosch 


Gezin van Froukje van den Bosch


Kind(eren):



(2) Zij is getrouwd met Cornelis de Gooijer.

Zij zijn getrouwd op 14 oktober 1914 te Amsterdam, zij was toen 39 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Froukje van den Bosch?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Froukje van den Bosch

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Froukje van den Bosch


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 21 februari 1875 lag rond de 2,5 °C. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 49%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1875: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 15 maart » Paus Pius IX creëert elf nieuwe kardinalen, onder wie de Poolse oud-nuntius in België Mieczyslaw Ledóchowski en de Belgische aartsbisschop van Mechelen Victor Augustus Dechamps.
      • 30 april » Inwijding van Begraafplaats Sint Barbara in Utrecht.
      • 25 augustus » Als eerste zwemt Matthew Webb Het Kanaal over.
      • 8 september » Oprichting van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door de Duitse priester Arnold Janssen.
      • 23 september » William Bonney ("Billy the Kid") wordt voor de eerste keer gearresteerd.
      • 13 oktober » In Deventer wordt de sportclub Utile Dulci opgericht, tegenwoordig de oudste nog bestaande veldsportvereniging van Nederland.
    • De temperatuur op 14 oktober 1914 lag tussen 10,1 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 4,6 uur zonneschijn (43%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 14 januari » Introductie van de lopende band door Henry Ford.
      • 14 april » Mexicaanse Revolutie - voor het eerst in de geschiedenis wordt er een luchtbombardement uitgevoerd. Gustavo Salinas werpt enkele bommen op de Cañonero Guerero van generaal Huerta.
      • 2 mei » In Antwerpen richten de politici Van Cauwelaert, Van de Perre en Hendrix de krant De Standaard op.
      • 29 mei » De RMS Empress of Ireland botst tegen het Noorse steenkoolvrachtschip Storstad, en zinkt binnen 14 minuten. Van de 1477 passagiers aan boord overleven slechts 465 passagiers de ramp.
      • 23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
      • 26 augustus » Begin van de Slag bij Tannenberg, het eerste Duitse succes tijdens de Eerste Wereldoorlog.
    • De temperatuur op 28 december 1954 lag tussen 7,9 °C en 10,9 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
    • In het jaar 1954: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 10,6 miljoen inwoners.
      • 6 juni » Standard Luik wint voor de eerste keer in de clubgeschiedenis de Belgische voetbalbeker door RC Mechelen KM in de finale met 3-1 te verslaan.
      • 4 juli » West-Duitsland wint in Zwitserland de wereldtitel door Hongarije in de finale van het WK voetbal met 3-2 te verslaan, het zogeheten Wonder van Bern.
      • 20 oktober » Hoofdcommissaris H.A.J.G. Kaasjager van Amsterdam lanceert het plan een flink deel van de grachten te dempen om van het parkeerprobleem af te komen.
      • 31 oktober » De Duitse televisiezender Das Erste (Erstes Deutsches Fernsehen) begint met landelijke uitzendingen.
      • 15 december » De status van de Nederlandse Antillen en Suriname als deel van het Koninkrijk der Nederlanden wordt vastgelegd in het Statuut voor het Koninkrijk der Nederlanden.
      • 16 december » Productie van de eerste, synthetische diamant, door Tracy Hall.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van den Bosch


    De publicatie Stamboom Plugboer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Hendrik de Graaf, "Stamboom Plugboer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-plugboer/I16210.php : benaderd 24 oktober 2026), "Froukje van den Bosch (1875-1954)".