Stamboom Plomp » Hildegonda Kramer (1911-)

Persoonlijke gegevens Hildegonda Kramer 

  • Zij is geboren in het jaar 1911 in Recklinghausen-Ost, D.
  • Een kind van Ype Kramer en Maria Elisabeth de Jong
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 november 2020.

Gezin van Hildegonda Kramer

Zij is getrouwd met Jan Willem Kuipers.

Zij zijn getrouwd op 11 september 1935 te Leeuwarden, zij was toen 24 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hildegonda Kramer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hildegonda Kramer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hildegonda Kramer

Hildegonda Kramer
1911-

1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 september 1935 lag tussen 3,8 °C en 18,8 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (72%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 27 januari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zevende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 3-0 te winnen van Argentinië.
    • 2 februari » PKC, momenteel de grootste korfbalclub ter wereld, wordt opgericht.
    • 20 februari » De Noorse onderzoekster Caroline Mikkelsen betreedt als eerste vrouw het zuidpoolgebied.
    • 27 mei » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Aurora.
    • 11 augustus » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo Trinidense.
    • 15 december » Max Euwe wordt wereldkampioen schaken.

Over de familienaam Kramer

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kramer.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kramer.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kramer (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Plomp is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rik Plomp, "Stamboom Plomp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-plomp/I4987.php : benaderd 25 december 2025), "Hildegonda Kramer (1911-)".