Stamboom Plomp » Josephina Anna Maria van Eijck (1905-1974)

Persoonlijke gegevens Josephina Anna Maria van Eijck 


Gezin van Josephina Anna Maria van Eijck

Zij is getrouwd met Franciscus Joannes Josephus de Bont.

Zij zijn getrouwd op 17 mei 1926 te Tilburg, zij was toen 20 jaar oud.

civil

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephina Anna Maria van Eijck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephina Anna Maria van Eijck

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephina Anna Maria van Eijck


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 augustus 1905 lag tussen 6,9 °C en 21,7 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 6,9 uur zonneschijn (45%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 10 maart » Chelsea FC wordt opgericht door Gus Mears.
    • 7 juni » De unie tussen Noorwegen en Zweden wordt beëindigd. Oscar II van Zweden verklaart dat het voor hem niet mogelijk is om een regering tot stand te brengen, hetgeen zijn koningschap doet eindigen. Noorwegen is vanaf nu een zelfstandig koninkrijk.
    • 17 augustus » Kabinet-Kuyper treedt af en wordt opgevolgd door Kabinet-De Meester.
    • 5 september » Einde van de Russisch-Japanse Oorlog, bij het tekenen van het Verdrag van Portsmouth. Dit was ten gunste van Japan.
    • 16 oktober » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Chiasso.
    • 18 november » Prins Karel van Denemarken wordt koning Haakon VII van Noorwegen.
  • De temperatuur op 17 mei 1926 lag tussen 2,0 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 7,5 °C. Er was 0,7 mm neerslag. Er was 0,8 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1926: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,4 miljoen inwoners.
    • 7 juni » De Catalaanse architect Antoni Gaudí wordt aangereden door een tram in zijn woonplaats Barcelona. Hij sterft enkele dagen later.
    • 4 juli » Oprichting van de Bosnische voetbalclub Borac Banja Luka.
    • 1 november » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zesde keer de Copa América door in de voorlaatste competitiewedstrijd met 6-1 te winnen van Paraguay.
    • 25 november » Atatürk verbiedt het dragen van een fez, een traditioneel hoofddeksel, in Turkije.
    • 10 december » Edmund Germer krijgt octrooi op de fluorescentielamp (tl-lamp).
    • 25 december » Yoshihito, de 123ste keizer van Japan, sterft aan een hartaanval.
  • De temperatuur op 12 april 1974 lag tussen 4,4 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 3,0 uur zonneschijn (22%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Het minimumloon in Nederland is vastgesteld als volgt: 1049,10 gulden per maand; 242,10 gulden per week en 48,42 gulden per dag.
    • 12 februari » Aleksandr Solzjenitsyn wordt door de Sovjet-Unie zijn staatsburgerschap ontnomen en uitgewezen.
    • 9 april » Opening van het Ghenceastadion, een voetbalstadion in Boekarest, Roemenië en de thuisbasis van Steaua Boekarest.
    • 29 mei » Feyenoord wint als eerste Nederlandse club de UEFA Cup door in De Kuip met 2-0 van Tottenham Hotspur te winnen.
    • 30 juni » Het Nederlands voetbalelftal verslaat ook de DDR bij het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Het duel in Gelsenkirchen eindigt in 2-0 door doelpunten van Johan Neeskens en Rob Rensenbrink.
    • 3 juli » Met de ontruiming van paviljoen Lorentz komt een eind aan een al jaren slepend conflict rond Dennendal, de zwakzinnigenafdeling van de Willem Arntszhoeve in Den Dolder.
  • De temperatuur op 17 april 1974 lag tussen 2,6 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 7,1 uur zonneschijn (51%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
    • 4 februari » Patricia Hearst (19), dochter van uitgever Randolph Hearst wordt ontvoerd door het Symbionese Liberation Army.
    • 12 februari » Aleksandr Solzjenitsyn wordt door de Sovjet-Unie zijn staatsburgerschap ontnomen en uitgewezen.
    • 13 april » Gerrie Knetemann wint de negende editie van de Amstel Gold Race.
    • 14 juni » De allereerste rode kaart in het voetbal wordt uitgereikt aan de Chileen Carlos Caszely op het WK.
    • 9 augustus » De tanker Metula van de Curaçaosche Scheepvaart Mij. uit Willemstad loopt aan de grond in de Straat Magellaan bij Zuid-Chili. 53.000 ton ruwe olie vervuilt de stranden van Vuurland en tot 40.000 pinguïns komen om.
    • 1 december » Een Boeing 727 verongelukt in slecht weer bij Washington Dulles International Airport. Alle 92 inzittenden komen om.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1971 » Igor Tamm (75), Sovjet-Russisch natuurkundige en Nobelprijswinnaar
  • 1975 » Josephine Baker (68), Amerikaans danseres, zangeres en actrice
  • 1977 » Mien Visser (69), Nederlands hoogleraar landbouwhuishoudkunde
  • 1981 » Adriaan Pelt (88), Nederlands journalist en diplomaat
  • 1981 » Hendrik Andriessen (88), Nederlands componist
  • 1981 » Joe Louis (67), Amerikaans bokskampioen in het zwaargewicht

Over de familienaam Van Eijck


De publicatie Stamboom Plomp is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rik Plomp, "Stamboom Plomp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-plomp/I2263.php : benaderd 27 september 2026), "Josephina Anna Maria van Eijck (1905-1974)".