Stamboom Plomp » Hugina Beppy Gretha (Beppie) Plomp (1947-< 2017)

Persoonlijke gegevens Hugina Beppy Gretha (Beppie) Plomp 


Gezin van Hugina Beppy Gretha (Beppie) Plomp

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hugina Beppy Gretha (Beppie) Plomp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hugina Beppy Gretha (Beppie) Plomp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hugina Beppy Gretha (Beppie) Plomp

Janna Bruins
1874-1955

Hugina Beppy Gretha (Beppie) Plomp
1947-< 2017


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 januari 1947 lag tussen -1,0 °C en 5,4 °C en was gemiddeld 2,1 °C. Er was 4,5 mm neerslag gedurende 2,0 uur. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 2 februari » Edwin Land geeft de eerste demonstratie van de polaroidcamera.
      • 15 april » Jackie Robinson maak zijn debuut voor het honkbalteam van de Los Angeles Dodgers, en doorbreekt daarmee de rassensegregatie in die sport.
      • 16 april » Tijdens een grote brand op 16 april en 17 april ontploffen twee schepen met ammoniumnitraat (en zwavel), de Grand Camp en de High Flyer, in de haven van Texas City. Zeshonderd personen komen om.
      • 7 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub CD Huachipato.
      • 27 juni » In Ukkel wordt met 38,8°C de hoogste temperatuur gemeten die ooit in België is vastgesteld. In Maastricht wordt het op die dag 38,4°C, de op een na hoogste temperatuur in Nederland ooit gemeten.
      • 18 augustus » Op een marinescheepswerf in Cádiz, Spanje, ontploft een munitieloods. 147 personen komen om het leven. Talloze huizen en gebouwen worden verwoest.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Plomp

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Plomp.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Plomp.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Plomp (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Plomp is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rik Plomp, "Stamboom Plomp", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-plomp/I1620.php : benaderd 26 december 2025), "Hugina Beppy Gretha (Beppie) Plomp (1947-< 2017)".