Stamboom Pilon » Maria Engelina van Leeuwen Pilon (1914-2006)

Persoonlijke gegevens Maria Engelina van Leeuwen Pilon 

Bron 1

Gezin van Maria Engelina van Leeuwen Pilon

Zij is getrouwd met Jacobus (Jaap) A N van Leeuwen.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Engelina van Leeuwen Pilon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Engelina van Leeuwen Pilon

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Engelina van Leeuwen Pilon

Jan Pilon
1858-1924
Jacob Pilon
1883-1960

Maria Engelina van Leeuwen Pilon
1914-2006



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Familie site, Maria Engelina van Leeuwen Pilon, 27 januari 2012
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

      Stambomen op MyHeritage.com

      Familiesite: Familie site

      Familie stamboom: 86049224-1

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 23 januari 1914 lag tussen -9,3 °C en 0,8 °C en was gemiddeld -5,7 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 28 maart » Benoeming van Laurentius Schrijnen tot bisschop van Roermond in Nederland.
      • 7 juni » De Ancona vaart als eerste schip door de sluizen van het Panamakanaal.
      • 30 juli » Mobilisatie Rusland
      • 3 augustus » (Italië) - De regering in Rome verklaart zich neutraal en weigert aan de oorlog te gaan deelnemen aan de zijde van de andere partners in het Drievoudig Verbond, Duitsland en Oostenrijk-Hongarije.
      • 4 augustus » Eerste Wereldoorlog: Duitse troepen vallen België binnen, waardoor het Verenigd Koninkrijk de oorlog verklaart aan Duitsland.
      • 23 augustus » Slag bij Bergen, een eerste contact tussen de Duitsers en de Britten als onderdeel van Slag der Grenzen.
    • De temperatuur op 28 maart 2006 lag tussen 7,9 °C en 13,8 °C en was gemiddeld 10,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 7,6 uur zonneschijn (60%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2006: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 8 juli » Paus Benedictus XVI brengt een tweedaags bezoek aan Valencia in Spanje ter gelegenheid van de Wereldgezinsdagen.
      • 9 juli » In de finale van het WK voetbal in Duitsland wint Italië van Frankrijk na strafschoppen (5-3).
      • 12 juli » Israël verklaart Hezbollah de oorlog, nadat Hezbollah twee Israëlische soldaten heeft ontvoerd.
      • 13 juli » In Hong Kong Disneyland wordt de attractie Autopia geopend.
      • 21 oktober » Het Zambiaans voetbalelftal wint de tiende editie van de COSAFA Cup door in de finale Angola met 2-0 te verslaan.
      • 26 december » De voormalige Iraakse dictator Saddam Hoessein wordt ook in hoger beroep tot de doodstraf veroordeeld.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1910 » Django Reinhardt, Belgisch gitarist († 1953)
    • 1912 » Ank van der Moer, Nederlands toneelspeelster († 1983)
    • 1912 » Boris Pokrovski, Russisch operadirecteur († 2009)
    • 1913 » Jean-Michel Atlan, Joods-Frans kunstschilder († 1960)
    • 1915 » Herma Bauma, Oostenrijks atlete († 2003)
    • 1916 » Lex Horn, Nederlands kunstenaar († 1968)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Leeuwen Pilon


    De publicatie Stamboom Pilon is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    David Dirk Pilon, "Stamboom Pilon", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pilon/I1749.php : benaderd 26 december 2025), "Maria Engelina van Leeuwen Pilon (1914-2006)".