Stamboom Wolf » Martinus Wolf (1909-1940)

Persoonlijke gegevens Martinus Wolf 


Gezin van Martinus Wolf

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Martinus Wolf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Martinus Wolf

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Martinus Wolf

Willem Kraal
1847-1930
Evert Wolf
1871-1944

Martinus Wolf
1909-1940


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Web: Netherlands, GenealogieOnline Trees Index, 1000-2015, Ancestry.com

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 augustus 1909 lag tussen 8,3 °C en 17,6 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 2,8 mm neerslag. Er was 2,0 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 16 februari » Ernest Shackleton bereikt de magnetische zuidpool.
      • 4 maart » William Howard Taft wordt beëdigd als 27e president van de Verenigde Staten
      • 27 juni » In Etten-Leur vindt de eerste gemotoriseerde vlucht boven Nederland plaats. De piloot is de Franse luchtvaartpionier Charles de Lambert.
      • 27 juli » Tweede dag van de Tragische week in Catalonië, een opstand die hardhandig neer wordt geslagen.
      • 15 oktober » Ontploffende lading (picrinezuur) bij opruiming wrak bij Katwijk, 6 doden.
      • 23 december » Albert I van België wordt koning.
    • De temperatuur op 27 mei 1940 lag tussen 9,4 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 10,5 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 29 februari » De film Gone with the Wind wint acht Oscars.
      • 25 mei » De Slag om Duinkerken begint.
      • 9 juni » Noorwegen capituleert voor de Duitsers.
      • 14 juni » Duitsland valt Parijs binnen tijdens de Tweede Wereldoorlog.
      • 7 oktober » Duitsland valt Roemenië binnen.
      • 26 november » Rudolph Cleveringa, decaan van de Juridische Faculteit van de universiteit van Leiden, protesteert in een openbare rede tegen het door de Duitse bezettingsautoriteiten aangezegde ontslag van zijn joodse collega prof. E.M. Meijers.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Wolf

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wolf.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wolf.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wolf (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Wolf is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Peter Wolf, "Stamboom Wolf", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-peter-wolf/I276.php : benaderd 10 februari 2026), "Martinus Wolf (1909-1940)".