Stamboom Persoon » Hendrikje van Langelaar

Persoonlijke gegevens Hendrikje van Langelaar 

  • Zij is geboren.

Gezin van Hendrikje van Langelaar

Zij is getrouwd met Wulf Gertsen van Hoevelaken.

Zij zijn getrouwd.


Kind(eren):

  1. Gerrit van Hoevelaken  1794-1865 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrikje van Langelaar?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrikje van Langelaar

Hendrikje van Langelaar



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Over de familienaam Van Langelaar


De publicatie Stamboom Persoon is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Nathalie Persoon, "Stamboom Persoon", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-persoon/I1514.php : benaderd 2 januari 2026), "Hendrikje van Langelaar".