Stamboom JCG Pas » Magdalena Pieternella van DRIEL (1897-1918)

Persoonlijke gegevens Magdalena Pieternella van DRIEL 


Gezin van Magdalena Pieternella van DRIEL

Zij is getrouwd met Cornelis van CAPPELLE.

Zij zijn getrouwd op 9 augustus 1917 te Oud-Vossemeer, zij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Magdalena Pieternella van DRIEL?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Magdalena Pieternella van DRIEL

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Magdalena Pieternella van DRIEL


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 april 1897 lag rond de 11,6 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1897: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 18 mei » Oprichting van de Chileense voetbalclub Unión Española
      • 19 mei » Oscar Wilde wordt vrijgelaten uit de gevangenis.
      • 12 juni » Karl Elsener vraagt octrooi aan op het Zwitsers zakmes (Original Offiziersmesser).
      • 13 juli » Guglielmo Marconi verkrijgt octrooi op de draadloze telegraaf.
      • 31 oktober » Oprichting van de Eerste Groninger Tramway-Maatschappij.
      • 28 december » Het toneelstuk Cyrano de Bergerac van Edmond Rostand gaat in première.
    • De temperatuur op 9 augustus 1917 lag tussen 14,3 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 17,0 °C. Er was 3,5 mm neerslag. Er was 9,9 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 16 januari » De Duitse minister van buitenlandse zaken verstuurt het Zimmermanntelegram aan Mexico met het verzoek zich aan de kant van de Centrale Mogendheden te scharen in de Eerste Wereldoorlog.
      • 28 januari » Het Amerikaanse leger staakt de zoektocht naar Pancho Villa.
      • 13 mei » Drie kinderen zeggen de Heilige Maagd Maria (Onze-Lieve-Vrouw van Fátima) gezien te hebben boven een boom in Cova da Irianear nabij Fatima in Portugal.
      • 14 september » Na de revolutie in februari van 1917 wordt de republiek in Rusland uitgeroepen.
      • 25 december » De Turken zetten de laatste grote aanval in op Jeruzalem. De bezetters, de Britse troepen, winnen de slag.
      • 26 december » De Slag om Jeruzalem is afgelopen. De Eerste Wereldoorlog in en rond Jeruzalem is afgelopen. De Britten winnen de slag.
    • De temperatuur op 6 mei 1918 lag tussen 10,4 °C en 17,9 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 1,6 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 19 maart » Het Amerikaanse Congres stelt de tijdzones vast, en keurt de zomertijd goed.
      • 7 mei » Vrede van Boekarest tussen Roemenië en de Centrale mogendheden.
      • 6 juni » slag bij het Belleaubos Gunnery Sgt. Dan Daley spreekt zijn bekende quote uit: ‘C’mon you sons-of-bitches, do you want to live forever?’
      • 28 oktober » Tsjecho-Slowakije wordt onafhankelijk van Oostenrijk-Hongarije.
      • 4 november » In Duitsland breekt een opstand uit die een einde maakt aan het keizerrijk, de Novemberrevolutie.
      • 10 november » Wilhelm Groener sluit met de nieuwe rijkskanselier Friedrich Ebert het zgn. "Ebert-Groener-pact".
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van DRIEL


    De publicatie Stamboom JCG Pas is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Koos Pas, "Stamboom JCG Pas", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-pas/I216.php : benaderd 24 september 2026), "Magdalena Pieternella van DRIEL (1897-1918)".