De temperatuur op 29 juli 1920 lag tussen 9,2 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 2,9 mm neerslag. Er was 4,5 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
17 mei » Het eerste verkeersvliegtuig landt op Schiphol
29 mei » Priesterwijding van Giovanni Battista Montini door bisschop Giacinto Gaggia van Brescia (Italië).
8 augustus » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Spartak Myjava.
15 augustus » Oprichting van de Albanese voetbalclub SK Tirana.
2 december » Armenië staat bij het Verdrag van Alexandropol gebied af aan Turkije.
19 december » Restauratie van koning Constantijn I van Griekenland, na referendum op 5 december.
Dag van overlijden 16 mei 1995
De temperatuur op 16 mei 1995 lag tussen 2,5 °C en 15,4 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 3,1 uur zonneschijn (20%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Van maandag 22 augustus 1994 tot maandag 3 augustus 1998 was er in Nederland het kabinet a href="https://nl.wikipedia.org/wiki/Kabinet-Kok_I" class="extern">Kok I met als eerste minister W. Kok (PvdA).
10 mei » De gemeente Amersfoort verzoekt het rijk en de provincie Utrecht om ruim 130 miljoen gulden aan extra steun voor de bouw van 6.700 Vinex-woningen in de wijk Vathorst.
25 mei » Gastland Zuid-Afrika opent het derde officiële wereldkampioenschap rugby door titelverdediger Australië met 27-18 te verslaan.
1 juni » Aan de oevers van de Maas, in de winterbedding, mag niet meer worden gebouwd. Minister Margreeth de Boer van VROM kondigt dat verbod af in het overleg met de provincie Limburg.
7 juni » Het door Tutsi's gedomineerde regeringsleger van Burundi vermoordt bij de inval in enkele Hutu-wijken van de hoofdstad Bujumbura zeker veertig ongewapende Hutu's.
7 juni » Luxemburg wint op eigen veld verrassend met 1-0 van Tsjechië door een doelpunt van Guy Hellers in de 89ste minuut. Nederland behoudt daardoor uitzicht op deelname aan het EK voetbal van 1996 in Engeland, ondanks de eigen nederlaag tegen Wit-Rusland (1-0).
18 juli » In Nederland besluit uitgever Reed Elsevier met zijn persactiviteiten te stoppen. Daardoor staan NRC Handelsblad, het Algemeen Dagblad en enkele andere krantentitels te koop.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Henk Panjer, "Stamboom Panjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-panjer/I9267.php : benaderd 19 oktober 2026), "Albert Rensko Heethuis (1920-1995)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.