De temperatuur op 26 mei 1885 lag rond de 12,0 °C. Er was 8 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
1 april » Het rooms-katholieke blad De Maasbode verschijnt voor het eerst als dagblad.
3 april » De motor van Gottlieb Daimler wordt gepatenteerd in Duitsland.
17 juni » Het Vrijheidsbeeld komt aan in de haven van New York.
6 juli » Eerste tests van het vaccin tegen hondsdolheid door Louis Pasteur.
1 oktober » Het eerste nummer van De Nieuwe Gids verschijnt.
10 november » Demonstratie van de eerste motorfiets door bouwer Gottlieb Daimler.
Trouwdag 19 mei 1912
De temperatuur op 19 mei 1912 lag tussen 9,6 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
17 januari » De Brit Robert Falcon Scott bereikt de Zuidpool, meer dan een maand na zijn rivaal Roald Amundsen.
14 februari » Arizona wordt de achtenveertigste staat van de Verenigde Staten.
28 februari » De Vereniging van Nederlandse Gemeenten wordt opgericht.
14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
17 oktober » Het Ottomaanse Rijk verklaart de oorlog aan Bulgarije en Servië.
Dag van overlijden 16 september 1968
De temperatuur op 16 september 1968 lag tussen 11,3 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 3,2 uur zonneschijn (25%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Henk Panjer, "Stamboom Panjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-panjer/I8414.php : benaderd 6 oktober 2026), "Trijntje Klein (1885-1968)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.