Stamboom Panjer » Onje Rösken (1927-2008)

Persoonlijke gegevens Onje Rösken 


Gezin van Onje Rösken

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Onje Rösken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Onje Rösken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Onje Rösken

Ida Helweg
1895-1970

Onje Rösken
1927-2008


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 9 september 1927 lag tussen 12,8 °C en 19,4 °C en was gemiddeld 15,7 °C. Er was 0,6 mm neerslag. Er was 2,6 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
      • 26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
      • 13 juni » Op Fifth Avenue wordt een ticker-tape parade gehouden ter ere van Charles Lindbergh die enkele weken eerder de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan had uitgevoerd.
      • 20 juni » Paus Pius XI creëert twee nieuwe kardinalen, onder wie de Belgische aartsbisschop van Mechelen Jozef Van Roey.
      • 23 augustus » In Boston worden de Italiaans-Amerikaanse anarchisten Sacco en Vanzetti terechtgesteld.
      • 6 oktober » De eerste sprekende film The Jazz Singer in première.
      • 1 november » In Lima verliest het Peruviaans voetbalelftal de allereerste officiële interland uit de geschiedenis van het Zuid-Amerikaanse land met 4-0 van Uruguay.
    • De temperatuur op 7 september 2008 lag tussen 13,7 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 6,6 mm neerslag gedurende 4,2 uur. Er was 0,4 uur zonneschijn (3%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
      • 14 januari » Opening van de Blauwtorentunnel, de Gasthuistunnel en de Van Eycktunnel, drie tunnels onder De Leien in Antwerpen.
      • 13 maart » De Verenigde Naties nemen unaniem Resolutie 1804 aan waarin alle landen worden opgeroepen te voorkomen dat de gewapende groepen uit Rwanda die terreur zaaiden in het oosten van Congo steun krijgen.
      • 28 april » In Hong Kong Disneyland wordt de attractie "It's a small world" geopend.
      • 24 mei » De finale van het 53ste Eurovisiesongfestival in Servië vindt plaats en wordt gewonnen door de Russische zanger Dima Bilan.
      • 10 oktober » Martti Ahtisaari, voormalig president van Finland en VN-diplomaat, wint de Nobelprijs voor de vrede.
      • 6 november » In Malmö wordt de sport- en evenementenhal Malmö Arena geopend.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Rösken

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Rösken.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Rösken.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Rösken (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Panjer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Panjer, "Stamboom Panjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-panjer/I8055.php : benaderd 10 februari 2026), "Onje Rösken (1927-2008)".