Stamboom Panjer » Klaassina Frederika Groenbroek (1891-1976)

Persoonlijke gegevens Klaassina Frederika Groenbroek 


Gezin van Klaassina Frederika Groenbroek

Zij is getrouwd met Derk Holt.

Zij zijn getrouwd op 19 november 1914 te Scheemda, Groningen, Nederland, zij was toen 23 jaar oud.

akte 41

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Klaassina Frederika Groenbroek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Klaassina Frederika Groenbroek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Klaassina Frederika Groenbroek

Johannes Groenbroek
± 1835-< 1920
Klaassien Kramer
± 1841-1920
Udo Hagenus
± 1846-1929
Freerk Groenbroek
± 1866-1950
Jacoba Hagenus
± 1872-1946

Klaassina Frederika Groenbroek
1891-1976

1914

Derk Holt
1892-1979


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 september 1891 lag rond de 17,7 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 57%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
    • In het jaar 1891: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 31 januari » In Porto vindt de Revolte van 31 januari 1891 plaats, een mislukte poging om de monarchie in Portugal ten val te brengen en een republiek op te richten.
      • 1 mei » Bij een schietpartij in Fourmies wordt een manifestatie ten voordele van de achturige werkdag bloedig neergeslagen. Er vallen negen doden en 35 gewonden.
      • 16 juni » John Abbott wordt premier van Canada.
      • 21 augustus » In Nederland treedt het kabinet-Van Tienhoven aan, als opvolger van kabinet-Mackay.
      • 13 november » De Belgische voetbalvereniging Club Brugge wordt opgericht.
      • 15 december » De Canadees James Naismith vindt het basketbal uit.
    • De temperatuur op 19 november 1914 lag tussen -4,9 °C en 1,2 °C en was gemiddeld -0,7 °C. Er was 4,3 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
      • 28 maart » Benoeming van Laurentius Schrijnen tot bisschop van Roermond in Nederland.
      • 8 juni » In Brazilië wordt de Braziliaanse voetbalbond ("Confederação Brasileira de Futebol") opgericht.
      • 22 augustus » In België treffen de Britse en Duitse troepen elkaar voor het eerst tijdens de Eerste Wereldoorlog.
      • 6 september » Eerste Wereldoorlog: Begin van de eerste slag bij de Marne.
      • 19 oktober » De Eerste Slag om Ieper breekt uit.
      • 8 december » Slag om de Falklandeilanden tussen Verenigd Koninkrijk en Duitsland.
    • De temperatuur op 22 november 1976 lag tussen 2,3 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 1,8 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Dennis Wilson, drummer van The Beach Boys wordt gearresteerd in Los Angeles op verdenking van wapenbezit.
      • 3 januari » Een uitzonderlijk zware storm raast over West-Europa: langs de hele Noordzeekust heerst de alarmtoestand. De toren van de Bonifatiuskerk te Leeuwarden waait eraf. In de Belgische provincie Antwerpen zijn er zware overstromingen, onder andere in Ruisbroek.
      • 14 maart » Seppe Toremans, Belgisch cabaretier en standup-comedian
      • 13 mei » Ontslag van de Italiaan Angelo Felici als nuntius in Nederland en benoeming van de Ier John Gordon tot zijn opvolger.
      • 19 juni » In de troostfinale van EK voetbal 1976 wint het Nederlands voetbalelftal na verlenging van gastland Joegoslavië: 2-3. Ruud Geels maakt in de 112de minuut het beslissende doelpunt.
      • 22 juni » Het Canadese Lagerhuis schaft de doodstraf af.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Groenbroek


    De publicatie Stamboom Panjer is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Henk Panjer, "Stamboom Panjer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-panjer/I5373.php : benaderd 19 oktober 2026), "Klaassina Frederika Groenbroek (1891-1976)".